Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak fiatal fiú, idősebb lány párkapcsolatával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Főleg olyanok válaszát várom, akik olyan kapcsolatban élnek/éltek, ahol a lány az idősebb.

Milyen a kapcsolatotok??

Hogy jöttetek össze? Mióta vagytok együtt?

Okoz/okozott problémát a korkülönbség?

Hogy fogadta a környezetetek a kapcsolatot?

Hány évesek vagytok?


2013. szept. 11. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

borzalmasan rosszul fogadta a környezet, a barátaim nemhogy elfordultak, de gyűlölködő ellenségekké váltak.

és a legszomorúbb hogy úgy érzem, már a párom is taszít el magától, nem keres, nem ír már kedves idézeteket, talán rá is nyomást gyakorolnak a kedves haverok, azt csinálják mint az enyémek...kitudja...

talán nem is érte meg az egész...

csak iszonyatos fájdalmat, iszonyatos magányt kaptam

2013. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :( Hány év van köztetek, hogy ekkora botrányt váltott ki?
2013. szept. 11. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon odáig vagyok egy egyetemi csoporttársamért, ha őt nem zavarná akkor biztosan összejönnék vele. Tudom, a válaszom nem teljesen fedi a kérdésedet, mégis úgy gondoltam leírom ide. Ő 38, én 26 éves vagyok.
2013. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk igazából csak egy ismerősöm kérdezte, amikor már az esküvőt szerveztük, hogy mi a fenének akarom elvenni, amikor még egy csomó nőt nem dugtam meg...hozzáteszem, az egyetlen akivel valaha lefeküdtem.


3 év 5 hónap van köztünk. Internetes társkeresőn ismerkedtünk meg. Én 20. évem végén voltam . (másfél hónappal az első randink után töltöttem be a 21-et), a feleségem 24 volt.


3 hónap múlva leszünk 3 és fél éve együtt, és 2 éves házasok.


Az elejétől fogva nagyon jól alakult a kapcsolatunk, a második randinkon már szerelmet vallottam neki, majd ő is nekem. 1 hónap múlva megkértem a kezét. 1 évet jártunk együtt, majd összeköltöztünk, és fél évre rá házasodtunk össze. Akkor voltam 22 éves, ő pedig 25. Életem legjobb döntése volt:)


24/F

2013. szept. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

4. válaszoló! Gratulálok, legyetek sokáig boldogok :))

Köztünk is 3 év van a párommal, a javamra. Eleinte nagyon zavart, amit gyakran az orra alá dörgöltem, ebből pedig sok esetben sértődés lett (ekkor ő 16, én 19 éves voltam). A kapcsolatunk viszont álomba illően jól működött és működik a mai napig is, így mára már teljesen befejeztem a problémázást. Nem aggódom többé azon, hogy "jajj, mit szólnak..." Igaz, már nem is piszkál miatta a környezetem, hiszen látják, hogy jól működik a kapcsolat és összeillünk.

Mikor összejöttünk, még más volta helyzet. A barátaim sem értették, mit akarok egy olyan fiútól, aki fiatalabb, mint az öcsém (másfél év van köztünk az öcsémmel). De ahogy megismerték a páromat, már ők biztattak, hogy akadjak le a korkülönbség témáról és legyek boldog. Bár boldog voltam, mégsem szívesen vallottam be, hogy a barátom 3 évvel fiatalabb nálam. Előre tudtam, milyen arccal fognak rám nézni, hisz jól megszoktam a meglepett tekinteteket. Így utólag átgondolva a dolgokat viszont belátom, hogy túlreagáltam a korkülönbség problémát.

Már minden jó és ez a lényeg :)

2013. szept. 15. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!