Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan mondtam a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mondtam a barátomnak, hogy ne rúgjon be nagyon? :/

Figyelt kérdés

Bulizni mentek...és írtam neki, hogy azért ha lehet ne rúgjon be annyira nagyon.

A múltkor is eléggé leégette magát full részegen, nem szeretném, hogy olyan állapotba kerüljön, na meg kicsit kiábrándító lehet...Tudom,hogy néha 'ki kell rúgni a hámból',de elég gyakran eljár,így nem kell túlzásba vinni.

Viszont nem akarok házisárkánynak sem tűnni a szemében...rossz ötlet volt megmondani ezt?


2013. okt. 12. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
jogosan mondtad. csak van akinek hiába.
2013. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, neked is jogosan vannak igényeid és kéréseid. Amúgy ha a helyedben lennék, számomra ciki lenne, ha a barátom ilyet csinálna, és megmondanám neki, hogy ezzel engem is éget. Egyébként nem értem, hogyan lehet csak "kicsit" berúgni. Valaki vagy berúg, vagy nem. És aki részeg, az általában csinál valami idiótaságot. Mondjuk mindent lehet ésszel csinálni, csak sokaknak nem sikerül.
2013. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan mondod ezt. Házisárkány akkor lennél max., ha teljesen meg akarnád neki tiltani :)
2013. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak bennem volt az az érzés, hogy nehogy elüldözzem valamivel magam mellől, mert pl hallottam olyat (az ő baráti körében beszélték) hogy "nem is lennék olyan csajjal, aki nem engedi,hogy igyak" meg hasonlóak...és ezt Ő is helyeselte.

Csak azért rosszul esne, ha hányásig inná magát,mint ezelőtt..

2013. okt. 12. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
nőnél is van ilyen :(
2013. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha lány lennék, és nekem ilyet mondana a srác, én otthagynám. Nem vagyok az ivás ellen, de mindent mértékkel. És ha számára a részegség fontosabb lenne, mint a kettőnk kapcsolata, már rég nem lennék vele.
2013. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azaz ha a barátod azt mondaná, hogy nem lenne olyannal aki megtiltja, hogy igyon?
2013. okt. 12. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha el tudod neki mondani, hogy milyen volt, mondd el. Kérd meg, hogy tartson határt, mert nagyon rosszul esik neked, ha nagyon berúg.


Ha ezt megérti, kevesebbet fog inni és úgy is jól érzi magát


Nekem is asszony mondta meg egyedül, hogy ha sörözök bunkóra iszom magam, ha borozok kedvesre. Azóta borozok. Senki nem mondta ezt el eddig nekem, pedig már más is érezték ezt.


Vannak olyan hibáink, amit csak a legjobb barátoktól tudjuk meg, hogy mit csináltunk rosszul és ezért tudunk megváltozni.


Ha nem sértőn mondtad, akkor segítettél neki, nem sárkánykodtál.


Ha ez után sem akar kevesebbet inni... azt inkább priviben küldöm.

2013. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Vagyis normális határok között engedném, másrészt meg sose értettem azokat, akik csak úgy tudják jól érezni magukat, ha van bennük alkohol. De ha megkérném, hogy ne igya tökrészegre magát, és ne járasson le senkit, de ő nem hallgatna erre, akkor biztos, hogy választás elé állítanám. Egy párkapcsolat két emberről szól, és bizonyos mértékig mindkét félnek tolerálnia kell a másik kéréseit. Mondjuk nem ismerem a te álláspontodat, mennyire engeded neki az ivást, de nem értem azokat a párokat, ahol pl. a fiú tiltakozik az ellen, hogy a lány nem engedi meg neki az ivást. Hiszen ha a lány nem szereti, hogy a srác iszik, akkor minek van egy ilyen fiúval?
2013. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!