Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak szakítás után azt mondtam, már évekkel ezelőtt szakítani kellett volna. Megbánthattam ezzel?

Figyelt kérdés

ugyanis nem reagált. de amúgy ő szakított velem. én nem akartam. csak felhúzott azzal, hogy hibáztat mindenért. és kijött belőlem, hogy nehogy szentnek higgye már magát a végén, hogy mindenért én lennék a hibás, ugyan már.

szóval dühömben vágtam hozzá.


igazából meg nem jó nélküle az élet.


és voltaképp csak azért szakítanék évekkel ezelőtt vele, mert most vége van. mert szakított. tehát evidens, hogy ha ezt tudom előre, szinte el sem kezdem a kapcsolatot.


szóval ami zavar igazán: én nem akartam szakítani, legszívesebben most is vele lennék, de ezzel a mondattal totál az ellenkezőjét mondtam most neki. akkor most mi is van? mit gondolhat? tekintve, hogy lehet kibékülnék vele, de ebben abszolut nem vagyok biztos, de abban sem, ő mit érezhet. most meg pláne.


valaki el tud igazodni?


2012. aug. 27. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy életre elvágtad magad a sráctól.
2012. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor most végképp ezt érzem.

bár soha nem ismertem volna meg őt és vele együtt ezt a fájdalmat.

2012. aug. 27. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy az ember indulatból mond olyat, amit nem gondol komolyan, de ezzel totál megsérti a másikat. Emberek vagyunk, hibázunk. Ha összejönnél vele, továbbra is téged hibáztatni. Kell ez neked? Lépj tovább, jobban jársz! :)
2012. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

abban valóban nem vagyok biztos, hogy helyes döntés lenne e kibékülni. és tényleg nagy esélyes, hogy egyfolytában engem hibáztatna továbbra is, ahogy eddig is.

szóval hogy nincs is értelme.

a kapcsolatnak sem volt.

kidobott évek az ablakon.

de ha kibékülnénk, ha működne, akkor nem lenne bennem ez a kudarc érzés.


mint a szerencsejáték olyan. először azért játszunk, hogy nyerjünk, utána azért, hogy az elbukott pénzt vissza kapjuk.

2012. aug. 27. 23:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ő szakított veled, valószínűleg az sem változtatna a dolgon, ha ezt nem vágtad volna hozzá.


Persze más a helyzet, ha csak hirtelen dühből szakítottatok, és tudod, hogy ő sem gondolta komolyan. Ebben az esetben légy őszinte, mondd el neki, hogy nem úgy értetted. :)

2012. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem hirtelen dühből szakított.

alaposan építette lefelé a kapcsolatot, hogy ez legyen belőle.

persze ő tagadja.

de már fél-1 évvel ezelőtt is állandóan a szakítással fenyegetőzött. mindig ez lebegett a szeme előtt, és nem az, hogy együtt legyen jövőnk. mindig a szakításon rágódott.nem a jövőnkön.


és ezt mindig is hiába mondtam neki. mai napig tagadja, hogy ő nem akart szakítani, közös jövőt akart velem. de szerintem akkor az is lenne...

2012. aug. 28. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!