Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne ha a férfiak gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha a férfiak gondolkoznának mindig komoly kapcsolaton, a nők meg pont fordítva?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 14:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
nagy átlagba ez így is szokott lenni, csak a nők mindig félrekúrnak!!!!
2013. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
nem ők kúrnak félre első, ők csak hagyják hogy valaki megkúrja őket :D tudod, ők semmiről sem tehetnek :)
2013. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező!!

Ez van most is!! A lányok többsége bszik mindenkivel... (tisztelet a kivételnek!)

2013. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
A házasság intézményét férfiak hozták létre, amíg a legtöbb matriarchális társadalomban a poligámia az elfogadott. Most akkor ki gondolkozik fordítva?
2013. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
az ide kiírt kérdések mennyiségén nem látszódna.
2013. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

érdekes módon én ilyen vagyok és arra a valakire várok régóta akiért érdemes komolyan gondolkodni, csak a magyar p*naállomány javáért ilyet felelőtlenség megtenni, mert lukas garast se ér a szavatok, a becsületetek.


Először magadba kéne szállni hogy mért nem akar senki komolyan venni, aztán a másikat hibáztatni.

2013. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Már megint ez az általánosítás...

Se a nők, se a férfiak nem egyformák, mindkét nemnél vannak olyanok, akik komoly kapcsolatra vágynak, és olyanok is, akik csak szexre. Az egy marhaság, hogy csak a nők lehetnek hűségesek, és csak a férfiak lehetnek hűtlenek. (De az ellenkezője is.) Szóval igen, ilyen már most is van, csak, mivel nem mindenki ilyen, hallgatnak róla...

2013. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
A lányok bárkivel krnak akiknek elegendő pénze van...
2013. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Életem első komoly barátnője (aki komolyan gondolta velem a kapcsolatot) 22 éves koromban lépett le egyik napról a másikra Hollandiába valami ürgével, akiről annyit tudtam, hogy van sportkocsija. (Tehát nem lehetett csóró)


Életem második komoly barátnője (aki szintúgy komolyan gondolta velem leélni hátralévő életét) 27 éves koromban lépett le egy gazdag kisebbségivel az ország másik végébe.


Életem harmadik komoly barátnője (aki szintén nagyon szerelmes volt belém, és velem akart volna megöregedni) 31 éves koromban koccant le egy befolyásosabb pénzügyi szakemberrel a főváros nem éppen szegényes lakóövezetébe.


33 évesen nem kérek többet "komoly" barátnőkből, megvagyok én a bruttó 160-ammal, két középfokú végzettségemmel, egy nyelvismerettel, sörrel, haverokkal, hobbival. Köszi csajok, de mivel ti ennyire "komolyak" vagytok, így inkább hanyagoljatok engem.

2013. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

15:45, ott a pont.

Na ilyenkor hol lehet vajon Noydra meg nemadomfel meg a többi párkapcsolati nyomerák troll, tessék, lehet jönni cáfolni, most ugassatok, legyen nagy a pofátok...

2013. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!