Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most meg mit akarhat?!

Figyelt kérdés

Volt barátnőm,akivel már 2szer is jártam (,mindkétszer ő szakított,)találkoztam a vonatmegállóban 2-3szor .Beszéltünk pár szót , hogy mi történt velünk azóta.utlsó alkalommal mondta a beszélgetés végén hogy majd írjak rá facebookon,beszéljünk.ezzel mit akarhat??3jára is lehet össze akarna jönni velem?Mindketten tinik vagyunk ,én egy évvel idősebb nálla.Lehet h. amíg külön voltunk megkomolyodott??Vagy csak szórakozni akar velem??


(bocsi az esetleges nyelvtani hibákért,de telefonról írtam)



2013. okt. 13. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Miovel nem ismerjük a lányt, így nehéz bármit is mondani. Szerintem beszélj vele facen, abból nem lehet baj. Aztán majd meglátod úgy is, hogy mit akar. Rá jössz, úgy is, hogy komolyodott vagy sem.
2013. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi,azért még írhattok ;)
2013. okt. 13. 09:26
 3/9 A kérdező kommentje:

Oké,köszi,azért még írhattok ;)

(majd megy a zöld pacsi)

2013. okt. 13. 09:27
 4/9 A kérdező kommentje:
(ahh bebugolt a mobilom...)
2013. okt. 13. 09:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most kevesen olvasták, de szerintem még más is fog írni, Nyugi! 1-es voltam. :)
2013. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
majd kiemelem :)
2013. okt. 13. 10:48
 7/9 Emberek ***** válasza:
Abból, hogy beszélsz vele fb-n nem lehet semmi baj. Úgyis ki fog derülni mit akar. És észre fogod venni ha változott az írásképe a legutóbbi beszélgetésetek óta.
2013. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megint rámköszönt reggel,beszéltünk pár sort de semmi lényegesről.majd most ráírok,ha fent lesz.
2013. okt. 14. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, nem ront rád rögtön azzal hogy na járjunk megint, mert kicsit azért ciki neki is hogy már kétszer dobott. :) Szerintem ez a helyzet. Különben nem érdeklődne utánad.
2013. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!