Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított úgy valaki a másikka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított úgy valaki a másikkal, hogy szerelmes volt belé? De a harag a sok fájó dolog erősebb lett a szerelem felett!

Figyelt kérdés

Párom is szerelmes belém!


25F


2013. okt. 13. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen.


Egyetlen ember nem játékszere a másik embernek.

2013. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd jobban első kommentelő?
2013. okt. 13. 12:22
 3/11 anonim ***** válasza:

2 Mit kell? mit szeretnél ezen kifejtetni? amikor teljesen egyértelmű.


Az emberi lélek kincs senki nem engedheti meg magának azt a luxust, hogy szórakozzon a másikéval. Vagy ha megengedi, akkor viselje a következményét.

2013. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megírod a sztorid privátba? Köszi! Amúgy igazad van, és elgondolkodtató!
2013. okt. 13. 12:25
 5/11 anonim ***** válasza:
baratnom igen nagyon szerette a sracot de tul sokat veszekedtek es mar kevesebb volt a jo mint a rossz kettojuk kozott igy szakitottak.. velem meg nem fordult elo ilyen :)
2013. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem értem, ha valaki szerelmes, hogy tud szakítani a másikkal, ha pl. nem megcsalásról van szó! Nem tudom mi lesz így velem... pedig jobban járnék, ha dobnám!
2013. okt. 13. 12:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó leírod a sztorid? Vagy ahhoz túl lusta vagy?
2013. okt. 13. 12:52
 9/11 errre ***** válasza:
Én egy hete így jártam, ha gondolod beszélgethetünk.
2013. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs,hogy két ember igazán szereti a másikat,de szakítanak. Velem most szakítottak,a srác elmondása szerint még szeretett,de sok volt a veszekedés,nem folytathattuk tovább. Szerintem szimplán hazudott,és nem merte elmondani,hogy már nem szeret. Én legalábbis nem tudtam volna szakítani,persze úgy,hogy tudtam,hogy valóban nem folytathatjuk tovább. Természetesen lehet,hogy csak én vagyok ilyen hülye. :)
2013. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!