Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok-nők, milyen módszerekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők, milyen módszerekkel bizonyosodtok meg arról, hogy párotok nem csal meg, akármilyen szerelmes is belétek?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok és kíváncsi lennék pár tippre.Előre is köszönöm.

2013. okt. 12. 09:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Azért vagy nő, hogy ezt tudjad.


De egyébként a kérdésed alapján: szinte 100% hogy megnyalnak téged.

2013. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*megcsalnak:D
2013. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Egy jó nő sehogy, mert már eleve olyan párt választ magának, akit tud tisztelni, tehát az ilyen aggodalmait vele beszéli meg, és nem a háta mögött.


Egy tapasztalatlan, kiforratlan nő pedig nem bízik a párjában. Biztosra sosem mehet, de megnézheti a párja telefonját, követheti, mikor kocsmába megy, keresztkérdéseket tehet fel, stb. Ezek rövid időre enyhítik a féltékenység érzését.


A féltékenység egy természetes érzés, ami egy szinten mindenkiben megvan, tehát leküzdeni sem lehet. A kapkodással, kényszercselekvésekkel csak bajt, bizalmatlanságot okoz az ember. Ezért javaslom inkább, hogy a pároddal próbáld meg megbeszélni. Ha gondolod, javaslok egy könyvet.

2013. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt jön vki azzal a bombabiztos módszerrel, h "nézz a szemébe és meglátod" :)
2013. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, megbizom benne amig ugy látom hogy érdemes a bizalmamra nem jönnek gyanus jelek amiért meginog benne a bizalmam akkor nincsen semmi gond
2013. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok a naív, de sosem kételkedtem eddig egyik pasiban sem, hogy megcsal -e, vagy sem. És féltékeny sem voltam. Talán azért, mert tisztában vagyok önmagammal és nem telepszem rá a pasikra, hagyok nekik szabadságot és van önbizalmam. És abban is biztos vagyok, hogy nem csaltak még meg. Észrevettem volna rögtön rajtuk. Neked kell ismerned a barátod, hogy milyen. 23N
2013. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztosabb módszer az erényöv, póráz, villanypásztor és szexuális izgalomba reagáló riasztó, vagyis ezek együttese.
2013. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Je Veux ***** válasza:

Nem használok módszereket. Arra főleg nem, hogy őt ellenőrizgessem.

Bízom benne, hogy nem teszi meg, ha mégis, akkor az úgyis látszik rajta.

2013. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
a hátára kötök egy zsák lisztet amit kilyukasztok és megnézem merre vezet a fehér vonal amit húz maga után
2013. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Olyan szinten ismerem már a férjemet, hogy a szemébe nézve meglátnám a bajt. De ez kölcsönös egyébként.


De amúgy meg bizalom! Nem ártana.


27/N

2013. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!