Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jarnatok egy olyan 24 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarnatok egy olyan 24 eves sraccal aki alig 1 eve gyogyult meg a nyrirokrakbol?

Figyelt kérdés

Nehez menet volt, mar nagyjabol osszeszedtem magam. Mindig is a komoly kapcsolatok erdekeltek, gyerekeket, csaladot terveztem. Az elozo baratnommel 3 evig voltam, az elott szakitott velem egy honappal hogy kiderult a betegsegem. Azota se lattam. Igazabol egy baratom meg a csaladom tartott ki mellettem. Elotte mindenki ismert a varosban, mindenki haver volt, azota a baratomon kivul nincsenek ismeroseim sem, elfordultak tolem az emberek, terhes volt egy beteg ember nekik.


2 lannyal randiztam azota, de amikor kiderult a dolog megijedtek es visszakoztak inkabb.


Meg evekig riziko hogy visszater a baj, kontrollra kell jarnom, orosz rulett kb.


Szoval ti bele mernetek vagni egy kapcsolatba ennek tudataban? Mernetek jovot tervezni egy ilyen sraccal mint en?



2013. okt. 13. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szánalmasak az emberek!!!

Ha lány lennék persze hogy járnék veled, de nem sajnálatból, hanem megismernélek és talán akkor így döntenék.

2013. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha más minden működne, biztosan nem lenne ez akadály. Bár ezt úgy írom, hogy nekem is volt már hasonló betegségem, bár nem olyan súlyos, mint a tied, de van rálátásom, tapasztalatom.
2013. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy azok a lányok hülyék is voltak, mert gőzük sem volt róla hogy mi az és mivel jár.


sok üresfejű ember van akinek csak az esik le az egészből , hogy "rák".

2013. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg természetes dolog.Most kövezettek meg pontozzatok de természeti törvény ami a nagy többségre igaz.
2013. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4: az állatvilágban, ahol minden arra megy ki, hogy minél több utódot szаrj a világra, igen, ott egyértelmű. Intelligens lényeknél már kevésbé. Főleg hogy egy nem öröklődő betegségről van szó, amiből ha felépül az illető, ugyanolyan egészséges utódai lehetnek, mint bárki másnak.


Kérdező: azért az ismerkedésedet lehetőleg ne ezzel kezdd! Ne titkold el, de azért ne az első két randin állj elő vele!

Mivel férfi vagyok, csak a saját szemszögemből tudom megírni a dolgokat. Ha én randiznék egy súlyos betegségből felépült lánnyal, eszem ágában sem lenne ezért kipenderíteni.

2013. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És az ember is állat és ez az ösztön természetesen benne van.
2013. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal az ember épp azzal emelkedett ki az állatvilágból, hogy több tudott lenni puszta ösztönök irányította lénynél, bár már nem vagyok benne biztos, hogy ez igaz...
2013. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az embert ezek az ösztönök vezették el emberré a megtagadásuk kihalással jár.
2013. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szovall kapcsolatra es fajfenntartasra alkalmatan vagyok ... Akkor azt hiszem nem is probalkozom tobbet. Koszonom hogy felnyitottatok a szemem es megkimeltetek a csalodasoktol.
2013. okt. 13. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy hülye miatt ne akadj ki, többen írták, hogy nem zavarja őket. Én is járnék veled.
2014. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!