Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a párom mikor gyógyult ki?

Figyelt kérdés
tablettát kezdtem szedni. amikor először voltunk együtt, ugye gumi nélkül, akkor minden oké volt, másodjára is, de a harmadik után pár napra rá sűrű folyásom lett.. kezeltem én is, a barátom is magát, de visszatértünk a gumihoz, később pedig megint megpróbáltuk anélkül. megint elsőnél oké, második után meg megint baj.. ismét kezeltem magam, a barátom is, nekem már nincs semmi panaszom, de ha a fiúnak tünetmentes, honnan tudhatom, hogy ő is rendben van?
2011. jún. 8. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg attól, hogy tünetmentes, ugyanúgy benne marad a kórokozó.
2011. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
El kell mennie orvoshoz, nem tudja máshogy kikúrálni úgy tűnik
2011. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

mondjuk arra értem, hogy sok fiúnak lehet fertőzése és nem is tud róla, mert lehet náluk tünetmentes is..

neki annyi volt a baja, hogy egy napig piros volt aztán elmúlt..

és igen, ez lenne a kérdés harmadjára is, hogy honnan tudjuk, hogy minden oké nála is....

2011. jún. 8. 17:32
 4/14 A kérdező kommentje:

de kezelte magát ő is

tehát elvileg..

2011. jún. 8. 17:32
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg menj el nőgyógyászhoz....
2011. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
menjek el nőgyógyászhoz, hogy a barátom hogy van?:'DD
2011. jún. 8. 17:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

elmentek mindketten urológiára/nőgyógyászhoz (kinek mi) és csináltattok egy vizelet+ kenet vizsgálatot.


abból ki fog derülni, ha valami nem ok.

2011. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért nem ártana, ha a barátod is ellátogatna orvoshoz, mondjuk és akkor kiderül hatott-e a kezelés vagy még mindig gáz van.

A fogamzásgátló meg egyes nőket hajlamosabbá tehet a fertőzésre, valamint nem ártana azt is megnézetni, hogy a hüvelyflórád rendben van-e. Ugyanis a drasztikus kezelések nemcsak a nem kívánatos kórokozókat, hanem a természetes hüvelyvédelmet is megszüntetik, amit utána lehet helyre kell állítani. Fordítsatok nagyobb gondot a higiéniára, a párod mosson mindig kezet, aktus előtt tusoljatok, stb.

2011. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

a múltkor is kezelte magát, aztán mégse gyógyult ki

most mit vársz, hogy itt számítógépen keresztül, orvosi ismeretek nélkül, úgy vizsgálat nélkül megmondom, hogy mit csináljon vele?

ha nem tudodja egyedül kikúrálni, akkor orvoshoz kell menni, arra való az orvos...

2011. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

én voltam dokinál, én jól vagyok meg a hüvelyflórám is köszi :) és orvos mondta meg mit csináljak, nem volt semmi drasztikus (: és kösz szoktam fürdeni is :DD nem felelőtlen 13 évesek vagyunk, akik dugnak orrba szájba amikor kedvük tartja

17:38..sztem senki nem vár el tőled semmit : D

elvileg erre lenne ez az oldal, hogy amit akarok megkérdezek, hátha tud vki vmi okosat, hasznosat mondani

2011. jún. 8. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!