Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok mit gondoltok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondoltok, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátom elment a haverjaival meg pár csajjal nélkülem bulizni, és amikor másnap rákérdeztem hogy táncolt-e más lánnyal, akkor azt mondta hogy igen,egy idegen lánnyal. Természetesen nem gondolok szakításra vagy arra hogy már nem szeret, de azt hiszem rosszul reagáltam le a helyzetet mert nekem nagyon rosszul esett hiszen mi is így ismerkedtünk meg már lassan 3 éve együtt vagyunk, és azért elpityeredtem magam. Nem vesztünk össze, csak látta rajtam hogy ez engem szörnyen bánt.

Ti hogyan reagálnátok ilyen helyzetben?


2013. okt. 14. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy csöppet túl érzékeny vagy.

Én az első barátomat kirándulás közben ismertem meg. Most soha többé ne menjek kirándulni, hátha megint össze akadok valakivel?

A második barátomat vonaton ismertem meg. Akkor ne is vonatozzak?


Te már az övé vagy fog már föl!

2013. okt. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 NyolcOne9 ***** válasza:
45%

Afelől, hogy együtt vagytok teljesen természetes, hogy más lánnyal is táncol. Bár egy idegennel valóban érdekes.

Na most jól ellentmondtam magamnak.

2013. okt. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem :-) Én nem azt mondtam hogy többet ne menjen bulizni!!! Sokat megy nélkülem és soha nem csapom ki a balhét, adok neki teret is mindent...csak ez egy kicsit szíven ütött hogy egy IDEGEN lánnyal. Gondolom ha az a lány ronda lett volna nem táncol vele.

Elő hozzászóló igazad van, én nagyon érzékeny vagyok, nem akartam túl reagálni épp ezért kérdezem mások véleményét. Csak ez hogy idegen lánnyal,ittas is volt...ez kicsit így sz-r

2013. okt. 14. 00:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Szereted ot, es ezer felted. Ha o is szeret es fontos vagy neki akkor nincs amitol felj. Na de valljuk be milyen jol esik picit feltekenykedni :) Ezzel emlekeztetjuk magunkat mennyire fontos a picike! :P
2013. okt. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd azt az oldalát is,hogy mikor rákérdeztél nem tagadta le,hanem elmondta.
2013. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem nincs ebben semmi gond,ha szeret,más úgy sem történt,1 tánc meg semmiség.
2013. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Igen, valóban jól esik kicsit féltékenykedni és jó érzés tudni és látni hogy valóban szeret. :)

2013. okt. 14. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!