Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, pasik ha ti voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, pasik ha ti voltatok a szakító fél akkor ti mit gondoltok utána?

Figyelt kérdés

Mondjuk, ha azzal az indokkal szakítottatok, hogy nem ment, sok volt a veszekedés stb, már nem volt olyan, mint régen. De bármi más is lehet.

Főleg hosszú távú kapcsolat végén érdekelne, hogy ti utána nem éreztek ürességet, azt hogy hiányzik a másik? vagy ha pl. elmentek a közös helyekre, ott nem törnek rátok az emlékek? vagy nem szoktatok azon filózni, hogy vajon mit csinál a másik már nélkületek?


csak pusztán szeretném megérteni, hogy a szakító félben milyen dolgok játszódnak le :)


2013. ápr. 8. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten jó volt, amikor kidobtam azt, aki 3 éven át bántott..
2013. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
arra emlékszem h hazafelé megálltam egy pipára az egyik csajnál, annyira örültem h elment a boszorkány
2013. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezek az érzések teljesen természetesek egy hosszú kapcsolat után. Ettől függetlenül még nem kell vissza táncolni mivel nem változna semmi. Egy hosszú kapcsolatban igenis van megszokás és ezért vannak ezek az érzések. megszoktad hoyg ott van hogy felhivod stb. De ezek ár hét alatt csökkennek ha nem é egyre rosszabb akkor még mindig szereted.
2013. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon hiányzott, de nem folytathattuk, és már nem lett volna az igazi... :(
2013. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 évig jártunk a fiúval, roppant féltékeny volt és megcsalt. Többször megbocsátottam, végül a féltékenységét nem bírtam elviselni. Érdekes módon a szexualitás hiányzott legjobban, azóta sem volt olyan atom pasim :)
2013. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább megkönnyebbülés. Persze azért eszedbe jutnak az emlékek, de ez igazából csak addig lényeges, míg el nem kezded a következő kapcsolatot. Akkor már abszolút semmi hiányérzetem vagy aggodalmam nincs az előző kapcsolatom felé. Legalábbis nekem. :)
2013. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyira örültem,mikor otthagytam,kicsit se hiányzik,azóta sokkal boldogabb vagyok a mostani párommal.Bár a mi helyzetünk más volt. Ő végig köcs.g volt meg minden,én meg megcsaltam és én hagytam ott egy lány miatt,mivel kiderült,hogy leszbikus vagyok. :D
2013. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor én szakítottam, kb 1 hétig szomorú voltam, meg ürességet éreztem, aztán teljesen kivirultam, hatalmas megkönnyebbülést éreztem. Nem, nem érdekelt igazán, mi van különösebben az exemmel, néha egy futó gondolat erejéig eszembe jutott, na vajon összeszedte-e már magát..stb. Nem törtek rám emlékek és nem filóztam. Aztán voltam a másik fél helyzetében is természetesen. Ez ilyen...
2013. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én azon gondolkodom utána hogy miért nem előbb szabadítottam fel magam a rabszolgasorból.
2013. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!