Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacsokat szeretnek kerni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsokat szeretnek kerni, ti mut tennetek a helyemben? Hagyjam el ezert?

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok es a baratommal (21) elek kozos haztartasban. A multban tobbszor atvert amin nemtudom magam tultenni, ugyerzem meg idore van szuksegem. (1ev 1honapja vagyunk egyutt). A multbeli serelmek miatt nehezen tudok megbizni benne es sokszor veszekszunk. Eleinte csak szovaltas volt de kb 2hete tettlegessegig fajult. Legelso alkalommal elkapta a torkom es fojtogatott kozben a falnak szegezett es kerdezgette h "meg akarok e dogleni" meh hajtogatta h megol. Utana elengedett es mikor felfogta mit tett bocsanatot kert. Tegnap ujabb vita alakult ki koztunk(megkertem h ne hazudjon nekem de ujra hazudott) es megint a nyakamnak esett es mondogatta h felkot egy fara megol stb...Ma megjobban eldurvult egy veszekedesunk,allitolag en valtom ki belole az agressziot... Ma a szokasos fojtogatas ment meg a megdoglesz dolog es miutan elengedett meg akarta razni a fejem es ket oldalbol egyszerre erosen racsapott a fejemre ugy h a fulem zugott utana es a fejem is fajt. En hirtelen nemtudtam mi tortenik.. kis sokként ert. Kozbe hajtogatta h "na most legy nagy csajszi most legyel vagany"utana eszmelt ra h nem is figyelek ra hanem vmi bajom van. En sirni kezdtem es csak neztem ki a fejembol.. mire o h mi bajom? Mondtam h megutottel... mire hajtotta h o nem utott meg. Aztan megia "eszebe jutott" amit tett es elszegyelte magat .. aztan olelgetett. Egyszer a multban pofoztam meg aztan nem emeltem ra kezet azota.. meg tudnam magam vedeni de nincs lelkem ....
2013. okt. 14. 02:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy mazochista hagyd el. Komolyan, meg kerdezed? Mar ott bukott az egesz hogy nem bizol benne es nem is probalkozik/probalkozol ennek a helyreallitasaval. A fenyegetes, veres miatt meg fel is jelentheted. Aztan majd mondhatod neki hogy na most legyel nagy fiu, most legyel vagany..
2013. okt. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezután én is csak azt tudom tőled kérdezni, hogy meg akarsz dögleni? De komolyan... Alapból értelmetlen a dolog, ha átvert, nem bízol benne és veszekedtek... hogy lehet így együtt élni? De ami fontosabb, fojtogat, üt és fenyeget, te meg HAGYOD? A lóf**t tudnád te megvédeni magad, egyszer komolyabban begurul és tényleg felköt téged egy fára, de ha ennyi eszed van, meg is érdemled. Mi a szrnak élsz együtt egy ilyen emberrel? Erre izgulsz vagy mi a bajod? Húzzál el onnan minél előbb, ne ide írogass, mert mi innen nem tudunk segíteni ezen.
2013. okt. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amilyen gyorsan csak tudod hagyd el!! A sogornomet tavaly olte meg a ferje brutalisan,es kegyetlenul atvagta a torkat,ne juss ilyen sorsra!! Pedig abbol a feregbol ki se lehetett nezni ezt.... a hirado a tv,minden mutatta...
2013. okt. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ne itt a GYK-án írogass, hanem csomagolj, és holnap húzz el akárhova.

Nehogy már 20 évesen egy agresszív vadbarom mellett élj!

Ez kérdés neked? Ez a lehető legnyomósabb ok az azonnali otthagyásra.

Már a múltbeli sérelmeknél távozni kellett volna, de legkésőbb az első agresszió után.

A híradóban akarsz szerepelni?

2013. okt. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés. Hányszoor megtette mert megbocsájtottad az elsőt.Akkor el kellett volna őt hagyni!!Legyen már benned tartás.

Ha nála laksz vagy közös a bérlés akkor vegyél ki szabaad napot és cuccolj el! újra meg teszi és egyszer a hírekben fogsz szerepelni.



hol laksz egyébként?? Ha tudok segítek de nyugi nő vagyok!

2013. okt. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Hú, csak most, utólag olvastam a többi válaszadót, és meglepően sok a közös vonás, nem tőlük vettem a szavakat, utólag olvastam el, hogy mit írtak.

2013. okt. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fake akkor nagy sule vagy te lany, en nem ertelek titeket, miert ez kell nektek, ismeros csaj is huzta ilyen mellett es szerette istenkent, meg hitte h megvaltozik.

Mond mi a lofaszt eszel rajta? Allitom van olyan gyerek aki a segged kinyalna, de te meg mindig ez mellet vagy!?

Magyarazd meg h miert csinalod te is meg mas csajok ezt?


Vagy en is mennyek haza azt bszak le asszonynak 2 fulest? :S

Attol en is jo pasi lennek? Nem hiszem, csak en tudom h az 1. Baki utan eldobnanak, Erospista meg meg mindig veled van...

2013. okt. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ha kéthetente fojtogat, akkor egyszer meg is fog. És nem, nem tudod magad megvédeni, csak hiszed.

Úgy tudod magad megvédeni, ha azonnal elmész. Ő erősebb fizikailag. Még jobban bedurvul, és két oldalról egyszerre fejbe csap, aztán elájulsz.


Ráadásul beteg is, ha utána megölelget és bocsánatot kér. Orvosi eset.


AZt írtad, hirtelen nem tudtad mi történik, mikor fejbe csapott. Kicsit nagyobb üt, aztán súlyos agyrázkódás, dobhártyaszakadás, minden lehet.


Sétálj be a rendőrségre, és jelentsd fel.


Hihetetlen, hogy egy nőnek kérdés, hogy ezek után maradjon-e vele.


Úgy látszik, alkalmasint elborul az agya, ez a legveszélyesebb, mert ez kontrollálhatatlan. Pszichiáterhez kéne fordulnia, még mielőtt valakit kinyír.

2013. okt. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

"Hagyjam el ezert?"

Dehogy. Inkább jó bő nyállal pipázd le, aztán főzd neki a kedvenc ételét. A jelek szerint élvezed a verést, akkor nehogy szakíts. Arra nagyon ügyelj, hogy mielőbb szolgáltasd ki magad neki anyagilag is, majd ess teherbe és 3 gyerekig meg se állj. Akkor aztán szuper életed lesz, bizony. Ne hallgass ezekre a károgókra, akik szakítást javasolnak: csak irigyek rád és tönkre akarják tenni a boldogságodat. -.-


(csak csúfolódtam, még mielőtt komolyan veszel)

2013. okt. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem az embereket! Egyszer fogná meg valaki a nyakam, és fenyegetne! Abban a percben pakolnék , és mennék!

Mondjuk lehet, hogy rászánnék némi pénzt, hogy egy erősebb emberke neki is megszorongassa a nyakát, csak, hogy tisztában legyen vele miért is került lapátra!

Ilyen mocskos féreg mellett még gondolkodsz, hogy mit is kéne tenni?!

2013. okt. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!