Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó tanácsokat szeretnék kérni...

Jó tanácsokat szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hogyan jó rendezni a bevételeket, kiadásokat akkor, ha nem bejegyzett élettársi viszonyban van valaki. Ha mindegyik félnek van e kapcsolaton kívül született gyermeke, édesanyáknál elhelyezve?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék naiv maradni, de később csalódni sem, soha nem lehet tudni, hogyan alakul az élet...

Gyerektartás, családi pótlék, fizetés, kiadások, külön számlát nyitni a gyereknek és félretenni ?!?

Ki hogyan rendezi ezeket a dolgokat?



#vagyoniközösség
2012. máj. 7. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Ugy hogy jobb lenne összeházasodni!mi összevagyunk házasodva és minden közös
2012. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jól hangzik... de már mindegyikünk volt házas, és egyébként nem ezt tartjuk a legfontosabb dolognak.

Bár én nem lennék ellenére, "elvetetni" azért nem akarom magam, a párom szerintem egyáltalán nem szeretne. Ő úgy van vele, hogy egyszer bőven elég volt.

2012. máj. 16. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bejegyzett élettársi kapcsolatot csak AZONOS NEMŰEK köthetnek!!!!!

Férfi-nő maximum az élettársi kapcsolatotok jegyző általi nyilvántartásba vételét kérheti.

2012. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyezzetek meg valamennyi összegben, ami közös lesz, a maradékot külön-külön félreteszitek.És abba nincs beleszólása a másiknak.
2012. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezt úgy intézném el, hogy ami közös dolgok pl. rezsi közös költség, kaja stb. azt közösen fizetitek a többit pedig mindenki maga intézi. Mi is egyelőre így csináljuk. Hó végén összeszámoljuk a blokkokat csekkeket és felezünk mindent.
2012. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!