Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm amikor kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm amikor kettesben vagyunk mindig gügyög mint egy 3éves azt várja el hogy én is ezen a szinten beszéljek hozzá. Ez miért van? Több helyről hallottam már ilyenről amúgy.

Figyelt kérdés
Ez sztem nem túl szexi és elég hülye dolog. A témához tartozik, hogy szereti a cuki kis dolgokat, mint kis plüss állatok, és néha gyermeki ruhákba öltözik. Szóval mintha legbelül egy ovodással vagy alsóssal járnék.

2013. okt. 14. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én 22 ő 23
2013. okt. 14. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Lehet, hogy szellemileg visszamaradt, de az is lehet, hogy skizofrén, vagy csak megtört a személyisége.

Elképzelhető, hogy a gyerekkorában történt vele valami, de szerintem a legkézenfekvőbb dolog az, hogy egyszerűen hülye!!!!

2013. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak cuki akar lenni. Lehet azt hiszi, hogy ez bejön neked. Egy bizonyos szintig szerintem a férfiak szeretik az aranyos lányokat, de azért ne essünk át a gyerekes kategóriába, az szörnyen idegesítő lehet.

20/L

2013. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!