Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem szilvesztereznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szilvesztereznétek kettesben a párotokkal?

Figyelt kérdés

Tudom, még korai a téma, de szeretünk előre tervezni.

Szóba jött a szilveszter, hogy idén együtt fogunk, mert a tavaly nem úgy sikerült.Mondtam neki, hogy örülnék, ha kettesben tölthetnénk, és úgy lépnénk az új évbe. És, hogy kitaláltam egy jó programot, 'játékot' számunkra.

Erre az volt a válasza, hogy miért váljunk már ki a többiektől, menjünk szórakozni, arra majd ráérünk ha idősebbek leszünk. Úgy érzem valahol igaza van, csak én már annyira elgondoltam mindent, rosszul esett a válasz.

Ti mit gondoltok? Ő 18F én 17


2013. szept. 13. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
dede szívesen lennék vele, ha lenne.
2013. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi barátokkal töltjük. Ott is lehetünk kettesbe, kicsit. Haverék házába van általában megrendezve.
2013. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hááát, ha lenne...
2013. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is úgy terveztük, de még ki tudja hogy lesz. Amúgy nem kor kérdése lenne a dolog szerintem.
2013. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább kettesben.
2013. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:(

ő bulizni szeretne.

10 hónapja vagyunk együtt.

2013. szept. 13. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis nem!
2013. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó hát ebből még nem kell messzemenő következtetéseket levonni, mondd el neki, hogy te szeretted volna, hogy ne maradjon ez tüske benned.
2013. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szilveszter a bulizásról szól, kettesben lehetünk bármikor máskor. 22L
2013. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. A szilveszter szigorúan a haveroké. Ezt a napot ne sajnálja tőlem a lány. Nálunk ez hagyomány.
2013. szept. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!