Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban szeretek én pasit választani. Ez rossz?

Figyelt kérdés

Ha bepróbálkozik nálam egy pasi akkor nem érdekel. (Eddig csak olyanok próbálkoztak akik nem tetszenek nekem)

Inkább én szoktam kinézni valakit magamnak.

Ez így rossz? Vagy más lányok is így csinálják? Mert azt hallani, hogy a férfi kezdeményez. De akkor ez úgy alakul, hogy a pasi kiválasztja a lányt, elkezdi "puhítani" és úgy jönnek össze?


2009. nov. 10. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos mindig a nő választ, de a vadászatot hagyják már meg nekünk légyszi, legalább ennyi örömünk legyen. Engem több csaj is fel akart szedni, de könyörgöm az milyen, nem értékelem sokra. Ha csak kinézel valakit magadnak az még nem gáz, de ha arról van szó, hogy fel is szeded, na az neee.
2009. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nálam ez valahogy mindig úgy alakul, hogy 1. kinézek egy pasit. 2. egyértelmű jeleket küldök számára - értsd ezalatt pl a kedvesen mosolygást, szolíd szemezést -, a pasi így veszi a lapot. 3. odajön és leszólít, társalgást kezdeményez. Tehát fizikailag a férfi kezdeményez, de tulajdonképpen a nő választ. Ez van srácok ;)

A lényeg, hogy nincs semmi baj azzal ha te kezdeményezel, csak okosan, ne k*rvásan, ha érted mire célzok :)

2009. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andrewka ***** válasza:
81%

Miért ne kezdeményezhetne a lány is akár?

Csak hagyja meg abban az illúzióban a fiút h ő szedte fel:)

2009. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3.válaszoló ott a pont.

teljesen egyetértek vele.

2009. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


De egyébként én úgy értettem a kérdést, hogy pl van olyan, hogy egyedül állok buszmegállóban, vagy várakozom valahol és odacsapódik mellém valami hapsi és elkezd kérdezősködni, meg beszélgetni velem. De ezek olyanok szoktak lenni akiknek semmi esélyük nálam. (semmi jelet sem adok nekik, és mégis jönnek) :O

Viszont ha van olyan aki tetszik arra rámosolygok, kedves vagyok vele. Mert teljesen idegenél ezt nem csinálnám pl buszon meg ilyesmi helyeken, hanem osztálytársnál, iskola társnál stb. (akit legalább ismerek. még ha nem is annyira, de azért köszönőviszonyban vagyunk.)

Remélem nem fogalmaztam túl zavarosan... :)

2009. nov. 10. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az ilyen csajok, a rendelő várójában ült egy igen komoly szőke suna, nézegettem is rendesen, aztán jött egy öreg néni gyorsan átadta neki a helyét, és mellém ült, elkezdte csapni egyből, blablázni aztán a "párjáról" beszélni, de akkor már nem jött be ahogy nyomult.. Mondjuk megértem hogy nem akar egy olyan komoly csaj szinglinek látszani, de számomra visszás volt, szóval gyorsan lementem kávéért amíg a receptet vártam.. Pedig iszonyat komoly csaj volt és nem vagyok adonisz, mégis kihagytam..

Szóval nyugodtan megnyithatod a pasikat, csak számomra pl. az hogy a "barátodról" beszélj ilyenkor az visszataszító..

21/F

2009. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar ha a lány kezdeményez, emiatt nem fogom kevésbé becsülni, mert hát mi van ha mondjuk nem jön oda és én észre sem veszem mondjuk egy nagyobb szórakozóhelyen!?

Én azt mondom, hogy mindig az kezdeményezzen aki előbb észreveszi és jobban akarja a másikat, legfeljebb nem jön össze!

22/F

2009. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ezzel egy saját kiválasztásúnál tartalmasabb kapcsolattól fosztod meg magad, akkor igen. Amúgy nem, ffi is akad olyan, aki tud nemet mondani...
2009. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!