Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi idő után vágyakoztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után vágyakoztatok vissza kidobott pasi/csajotokhoz? (Ha egyáltalán békével váltatok el)

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 15:12
 1/6 Barbara19991120 válasza:
mi 1 hónap után újra össze jöttünk
2013. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tevetke ***** válasza:

Ha valakivel szakít az ember, akkor normál esetben nem vágyakozik vissza hozzá, nyilván oka volt annak, hogy véget vetett a kapcsolatnak...

Esetleg lehetnek elgyengülések, nosztalgikus pillanatok, de sztem ezek csak a megszokás miatt vannak meg azért, mert akkor ott, abban a helyzetben boldog volt az ember...

2013. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi békében váltunk el,de úgy konkrétan nem utána vágyakoztam,hanem ahhoz hogy ne legyek egyedül,stb.

volt egy másik,vele sok balhé volt sajnos..de mindig vágyakoztunk kidobásuk után pár órára rá már..de most már végleg vége.

2013. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi két hónapja szakítottunk úgy, hogy én elhordtam mindenféle prostituáltnak a telefonban, mert kiderült, hogy megcsalt.


Azóta nem nagyon beszéltünk és igazából egyáltalán nem hiányzik. Sőt, ha belegondolok, hogy ha nem derül ki, még mindig járnánk, szörnyű érzés kap el. Egyszerűen nem megy még a nosztalgiázgatás sem, mert mindent hazugságnak éreztem, ami történt köztünk.


Az egyedülléttől én is félek és nagyon is rossz, de ettől még eszembe nem jutna visszapuncsolni magam hozzá.

2013. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom ami nem ment ne erőltessük mert legnagyobbat csalódhatunk. Egyik exemmel sem kezdeném újra. Nyomós oka van amiért vége lett. Aki megcsalt azzal jó viszonyra sincs esély látni sem bírnám! Viszont sajnos a páromon úgy veszem észre visszavágyódik de ha rákérdezek tagadja. Szerintem az fontos hogy ha ilyen érzésünk vannak az ex iránt ne hűlyitsűk a jelenlegit hanem tiszteljuk meg azzal hogy beavatjuk lehetőséget adva neki is a döntéshez hogy hogyan tovább. Mert szerintem egy pótlék kapcsolatnak semmi értelme.
2013. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Békével váltam el. Nem vágytam rá többet. Akkor mondtuk ki, hogy szétválnak útjaink, amikor semmi esély nem volt a problémák megoldására. Csipp-csupp problémákért nem szakítottam soha. Ha szakítok komolyan gondolom. Átgondoltan, megfontoltan döntök. Nem játszok ilyennel, nem vagyok már gyerek. (Trolloknak: Ez nem gúny, hanem vélemény)
2013. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!