Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány akivel kavarok idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel kavarok idősebb mint én (én 19, ő 23) De neki van barátja akit nem szeret ez nekem nem színpatikus?

Figyelt kérdés

A leányzóval nemrég ismerjük egymást

(Közös képzésen veszünk részt, első pillanattól kezdve flörtölünk stb)


Elméletileg az ő kapcsolata nem a legjobb, nem mehet sehova nem mennek sehova közösen mindig csak veszekednek és nem is szereti a srácot, csak megszokásból van vele.

Nagyon egy hullámhosszon vagyunk a lánnyal.


Mondja nekem, hogy kidobná a mostani csávóját(30év) miattam, stb.

És kérdezgeti engem nem e zavar a korkülönbség, meg mit szólnék hogy két év múlva pl ő már gyereket akarna. .stb, erre a válaszom az volt ha eljutunk odáig akkor a helyzettől függ(kapcsolatunktól)


Én erre azt mondtam dobja ki a mostani csávóját(30év) és utána meglátjuk mi lessz kettőnkkel.


Erre ő, mondja hogy nem képes rá mert sajnálja.


Mondtam neki, tudom hogy biztosra akarsz menni de ha most a csávóddal ezt csinálod, hogy mellette elkezdesz ismerkeddni másokkal akkor velem is ugyan ezt fogod és mivel komoly kapcsolatot szeretnék így nem megyek bele ebbe, csak ha normálisan kidobod még azelött, hogy tutira tudnád összejössz e velem.


A lány azóta is (kb 4nap) nem dobta ki a barátját, inkább titokban írogat skypen, beszélget velem órákat este stb.

(a mostani csávója(30év) régen a legjobb barátja volt, és fél éve vannak együtt.

De már hónapok óra, utolsó 2-3 hónapban kiakarta tenni csomószor, el is küldte csak mindig visszasírta magát a barátja.



Nekem ez ne mszínpatikus a lányban, hogy van valakije és közben velem próbál összejönni.

A legnagyobb baj, hogy ennek ellenére is annyira összhangban vagyunk hogyha kidobná kapásból mondanám neki jó, próbáljuk meg.



ő ezt nem tudja, hogy én tuti ottlennék mellette, nem is akarom vele közölni, mert ha nem szereti a srácot így is ki kell dobnia ha én nem vagyok(szerintem)



És ha ezt megteszi akkor reménykedek, hogy velem nem fogja ezt eljátszani.



szerintetek?



2013. okt. 13. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen "nem szeretem a pasimat, szakítófélben vagyunk" stb. esetekben a harmadik fél soha nem lesz befutó. Te csak arra kellesz neki, hogy megadd, amit a pasijától nem kap meg, de egyébként nincs sok esélyed.
2013. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

oóóóó.

hagyd a csajt.

majd a hátad mögött ugyan ezt fogja művelni más fiúkkal.

és lemerem fogadni, hogy csak egy eszköznek akar felhasználni, hogy a pasiján bosszút állhasson azzal, hogy még egy saját magánál is fiatalabb kis zöldfülű takonnyal összefekszik...

2013. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ott követed el a hibát, hogy vevő vagy ezekre a titkos beszélgetésekre. Így csak félig vagy következetes a szemében, megteheti veled, hogy bénázgat. Én a helyedben minden kapcsolatot megszakítanék vele addig, amíg nem áll elém azt mondva, hogy kivágtam a srácot és hivatalosan is járjunk.
2013. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtős a csaj nem azért mert veled is megtenné ezt mert ha veled müködik nem teszi meg. De túl gyáva hogy kidobja a pasit és ez gáz. Addig nem is fogja amíg döntéshelyzet elé nem állítod és ha akkor is őt választja mert gyáva akkor végképp. Voltam ilyen helyzetben és jól döntöttem
2013. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!