Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tudtok a párotok exeiről, volt kapcsolatairól? Ti meséltek a ti múltotokról? Milyen részletességgel?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 22:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kérnék kort, nemet is, ha lehet. köszi :)
2013. okt. 14. 22:02
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném h titkolni kellene ezeket. simán lehet ezekről beszélni akár részletesen is
2013. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak amennyit szükséges. A részletekre szerintem senki nem kíváncsi, csak nagyvonalakban.


27N

2013. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Téged miért érdekel a társad multjában szereplő ex?
2013. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolata volt előttem, és főként arról mesélt, hogy mik voltak azok a dolgok, amik miatt végül is nem működött az együttélés, és miért voltak boldogtalanok egymás mellett.

Ezekről is inkább azért mesélt, mert vannak berögződései, amik az előző kapcsolata alatt alakultak ki, és ezeket jobban kezelem így már, hogy tudom nagyjából a hátterüket.

Nekem párom az első, szóval nem nagyon volt mit mesélnem, de tud arról, hogy milyen "ismerkedéseim" voltak előtte.

De amúgy ha előkerül egy-egy régi kép, akkor sem jövünk zavarba, tehát simán meghallgatom, hogy itt és itt volt X-szel, és milyen jó volt, ez csak emlék.

25/N

2013. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán mi közöd van két ember múltjához?
2013. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én mindent tudni akarok a múltjáról. Ha nem ő mondja el, kinyomozom. Én viszont nem szeretek beszélni a sajátomról, mert általában azt hiszik, kamuzok (olyan regénybe illő a sztori:D) inkább kitalálok vmi sablon szöveget egy átlagos korombeli lányról:D
2013. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

8 Ismertem ilyen nőt mint te vagy-mindenki irtózott tőle.Hamar kiismerték és irtóztak tőle, kedves via.


Ha emlékezetem nem csal ippeg mostanság kezdenek kiderülni a múltjának eltitkolt részletei.

2013. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én részletesen kikérdeztem mindent a barátom exeiről, szerintem ez tök alap, mondjuk mi mielőtt összejöttünk már haverok voltunk egy éve, szóval más a helyzet. nekem ő az első barátom, előtte csak pár ilyen félresikerült egyéjszakás kalandom volt, azokat is mind elmondtam.
2013. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szép az élet kedves via, ugyi:DD
2013. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!