Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 14 éves lánnyal mennyire működhet a kapcsolata egy 20 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Facebookon ismerkedtünk meg, de már skypon is beszéltünk sokat, én nagyon oda vagyok a lányért, de mondtam neki hogy szeretem, és el szeretném felejteni (tudom hülyén hangzik, de nagyon megkedveltem tényleg) mert ő azt mondta hogy csak barátként tekint rám, de miután ezt megtudta, mondta hogy ő többet is akarna mint barátságot, vagyis lehetne köztünk több is, de én nem bízom ebben a leányban, eléggé meggondolatlan szerintem még éretlen. Ismerek olyan 14 éves lányt aki megvan a barátjával már vagy 5-6 éve 14 éves korában jött vele a pasi össze, akkor volt a barátja ilyen 20 éves, mint én, és máig együtt vannak. Szerintetek mit tegyek? Letiltottam Fb-ről, de az unokatesója engem zaklatott hogy felhívta őt a lány sírva hogy miért töröltem... De most komolyan, mit akarhat ez a lány??? Én egyeltalán nem értem, hagyni akarnám, de nemhagy békén. NEGATÍV KOMMENTEKET NEM KÉREK!!!
2013. okt. 14. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont olyan éretlen vagy, mint ő, megérdemlitek egymást.
2013. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
kislány még szerintem hagyd...kapcsolatba úgyis kijönne a korkülönbség gondolkozás szintjén...
2013. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos itt javarészt(Talán kevés kivételtől eltekintve) csak negativ komikat fogsz kapni.Most még túl nagy a korkülönbség(Később változik).De ne most,hanem akkor gyere össze vele.Ha akkor is akar téged,és te is őt.Amúgymeg nem elhanyagolható a törvény,ugyanis a liliomtiprás előfutára az,ha engedsz egy GYERMEKNEK.


Üdv


Ui:Még éretlen és nyílván mindent ki is akar próbálni,ami nem baj,mert ez a dolga.

2013. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval büntetnének azért ha bármit is csinálnék ezzel a lánnyal? Az a baj hogy még nagyon pici, de aranyos szeret engem, énis őt, tudom hogy úgyis elmúlik neki majd, de nem hagy békén, mit csináljak ??? Erre adjatok választ. Meg amikor letiltottam olyanokat írkált hogy öngyilkos lenne stb.
2013. okt. 15. 00:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság csak érzelmi zsarolás, ha valóban az akarna lenni akkor hidd el, nem hangoztatná...


Amúgy annyi a dolgot hogy összeszeded magad és megmondod neki hogy "figyelj, nagyon szimpatikus kislány vagy, de túl fiatal vagy hozzám, ennek így nem lenne semmi értelme, max majd 4 év múlva", ennyi. Nem kell vele foglalkozni, gyerek, majd elmúlik a hiszti ha jön egy új "hóbort". Te pedig keress egy korodhoz illő hölgyet, ne gyerekeket akarj megrontani.

2013. okt. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!