Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszédes fiú, csendes zárkózot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszédes fiú, csendes zárkózott lány kapcsolata működhet?

Figyelt kérdés
Persze a lány idővel megnyílna a fiú előtt, de társaságban ugyanolyan csendes, félénk, zárkózott maradna. Ez baj lenne? Senki nem mutatkozik ilyen lánnyal szívesen?
2013. máj. 27. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást igen
2013. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Működne! :)
2013. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye! Miért lenne baj, ha társaságban eleinte zárkózott? Majd feloldódik. Nem hiszem, hogy emiatt bárki is lemondana róla, aki szereti.
2013. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez van nálunk,tökéletes minden,ha kettesben vagyunk,nyomom a vakert,de ha többen,akkor olyan,mintha néma lennék :D eddigi életem során semmi hátrányom sem származott abból,hogy nem minden egyes embert tiszteltem meg társaságommal és barátságommal
2013. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A volt barátommal pont ilyen volt a felállás nálunk, és jól működött.
2013. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok...

Amikor összejöttünk a párommal, napokig ő csak mondta és mondta a magáét, de én egyszerűen nem tudtam megnyílni. Úgy könyörgött, hogy nyögjek már ki egy mondatot :)))

Ma azért könyörög, hogy hagyjam már abba a beszédet. Ilyeneket mondd, hogy: egyél, legalább lesz pár perces csend :))) Persze csak viccből.


A haverjai előtt 2 év után is zárkózott vagyok, egyszerűen nem tudok oldódni. Az egyik haverja kivétel csak, ha hárman megyünk valahová, akkor ugyanannyit beszélek :) Nem tudom miért, de így van.

2013. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látod én meg pont fordítva vagyok: én egy viszonylag csendes, visszafogott fiú vagyok, és nagyon beleszerettem egy állandóan beszélő és szinte mindig jókedvű, nevető lányba. Ő egyébként tudja rólam, hogy én is tudok néha nagyon jó beszélgető és viccelődőpartner lenni, de valamiért nem mindenki tudja ezt az énemet előhozni. Ezért sokan tartanak zárkózottnak meg szerencsétlennek, amiből szerintem semmi nem igaz, csak a társaságtól függ, hogy éppen ki előtt nyílok meg és mennyire. Csak azt nem értem, akkor meg mégis miért kritizálnak, ha nem is ismernek szinte? :S
2013. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
simán
2015. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!