Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? Állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Állandóan félek, azt várom, hogy mikor fogok szakítani a következő barátommal.

Figyelt kérdés
Az eddigi kapcsolataim nem voltak hosszú életűek, max pár hónapig tartottak. Sose engedtem még közel magamhoz senkit, mindig szakítottam a barátaimmal amikor kezdett komolyra fordulni a dolog. Most alakul valami egy sráccal és még össze se jöttünk de már attól félek, hogy ez rosszul fog végződni... már megint. Nem akarom, hogy vége legyen köztünk mert őt tényleg nagyon kedvelem és nem akarom megbántani. Hogyan tegyem helyre az érzéseimet?
2013. okt. 15. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Át is adom a szót a következő válaszolónak.
2013. okt. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért pont nekem? ezért keltettél fel?
2013. okt. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ötös, mi a véleményed erről az egészről?
2013. okt. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
talan ne szakits vele feleslegesen? kerdezd meg magadtol : mi veszthetni valod van ha vele maradsz?
2013. okt. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért szakítol minddel, mert te akarsz lenni az újabb 40 éves szűz?
2013. okt. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal hogy ettől félsz el is intézed magadnak. Én is így jártam. Amitöl félünk az bekövetkezik.Ne szabad az elejétől ezen rettegni sőt rágondolni sem kellene.
2013. okt. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!