Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy nem szeret a barátnőm? Én mindig elhalmozom, próbálok neki minél jobban megfelelni, de nem megy.

Figyelt kérdés

Mind a 2en vízöntők vagyunk, és én nagyon szeretem, elvileg ő is engem, de ezt még sem érzem, nem mutatja ki annyira mint én. Mindig elé megyek, veszek neki csokit, dícsérgetem, sok mindent megteszek érte, de ő mégsem olyan velem, mintha lesz*rna mikor vele vagyok, és ez nagyon rosszul esik, főleg suliba(1suliba járunk). Msnen általában nincs semmi gond, meg írja h szeret meg csókokat küldd, de élőben valahogy nem érzem azt a tüzet.

én F/17 ő L/15


2009. nov. 10. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... Ilyenkor kell hirtelen visszafogni magad. :) Aztán majd pislogni fog, hogy hopp, valami nem stimmel. Lehet hozzászokott.
2009. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent a s.gge alá tolsz, ne csodálkozz ha el lesz kényeztetve és minden másodpercben elvárja, hogy adjál neki valamit, hogy hozzád szóljon. Amúgy kicsit korán kezdtetek el dolgozni (vízöntők).
2009. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

21:57-es, de jót mosolyogtam a válaszodon :)

Amúgy egyszerűen gyerek még a csaj, arra is készülj fel, hogy tehetsz bármit, nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok. Mivel tetszel neki, de nem szerelmes beléd. De ne legyen igazam. :)

2009. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem ha most te sz*nád le akkor szaladna utánad. Odalenne érted! A nők ilyenek, ha mindent megkap a pasitól lesz*ja, de ha a pasi sz*ja le akkor odavannak! Javaslom legalább egy hétig ne legyél oda érte, akkor majd érezheted hogy szeret! Ne bujj, ne puszilgasd, ne vigyél csokit, ne dicsérgesd, csak legyél el vele! Hidd el meglesz az eredmény!
2009. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg ez a legjobb megoldás. Érezhetően hanyagold el, az majd ráncba szedi
2009. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!