Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton úgy érzem, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton úgy érzem, hogy nem tudok megfelelni a barátomnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26 éves, én 22 éves lány vagyok.

Utána megfordulnak a lányok, szívesen ráakaszkodnának. Mondjuk ki na, elég jó pasi.

Neki én kellek, nem engedett eddig...

de

rendszeresen úgy érzem, hogy nem felelek meg neki

Ő szokta mondani, hogy ne felejtsek el tornázni, hogy ideje lenne elmennem fodrászhoz, megjegyzi, hogy nem adok annyit magamra amennyit kellene. Nem értem miért nincs egy oylan nővel együtt aki midnezt megtudja neki adni???

Mondtam már neki többször is, ha ennyire nem vagyok neki megfelelő akkor keressen jobbat de nem akar, azt mondja szeret, csak sokszor örülne neki ha kicsit többet törődnék magammal.

Pedig sosem zsíros a hajam, rendesen öltözködök, annyi hogy nem járkálok műkörmöshöz, nem szolizok és az arcbőröm elég érzékeny, sokszor kijön rajta egy két pattanás. De nem járok kozmetikushoz meg ilyenek

Most mit csináljak vele? Rosszul esik az egész


2011. márc. 8. 11:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Csak ideig óráig nem engedett nekik. Egy szerelmes ember imádja a másikat, mindenhogyan, maximum akkor mondhatna ilyeneket a pasid, ha ápolatlan lennél, és igénytelen, de nem vagy az.
2011. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Szólj neki, hogy rosszul esik neked. Ha ő így fogadott el akkor nem értem miért kellene "luxus" dolgokra adnod. (Mert nálam a műköröm az.). Ha pedig leültök beszélgetni és ezek után sem érti meg, hogy neked ez fáj....dobd ki!!

Akit szeretek, azt szeretem úgy ahogy van! Ne a külsőt, hanem a belsőt nézze.


22L

2011. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Hááát... sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, ismerős a szitu... nem is lett a kapcsolatból hosszútáv... alap igazság, hogy ha az ember szeret valakit, akkor azt úgy fogadja el, ahogy van. Ha folyton piszkál, és változtatni akar rajtad, akkor valami nem egészen stimmel. Próbáltál már vele beszélni erről? Hogy Téged ilyenkor megbánt? Amikor nálunk volt hasonló beszélgetés, annak szakítás lett a vége, de hátha Nálatok erősebbek a kötelékek. Az mondjuk tény - és ne haragudj meg - de ha problémás, érzékeny a bőröd, akkor egy kozmetikus nagyon sokat tud segíteni, ez is saját tapasztalat! Légy nőies, hozd ki magadból a legjobbat, amikor csak tudod, de ez nem azt jelenti, hogy műköröm nélkül nem vagy igazi nő! Beszélj vele! Kitartás :)
2011. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

olyan rossz ez az egész :( mintha állandóan meg akarna változtatni

mindemelett meg tök rendben van minden

nem tudom mit tegyek, most már eléggé magam alatt vagyok

2011. márc. 8. 11:18
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
Én viszont azt mondom, tegyél a kedvére! Szereted őt vagy nem? És nyilván nagyon jó pasinak tartod. Gondolom tesz is ezért, igényes magára, sportol... Akkor nem értem, hogy neked miért esik nehezedre ugyanezeket megtenni érte. Nem halsz bele ha sportolsz, néha elmész fodrászhoz, vagy kilakkozod a körmöd.
2011. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

3.- igen próbáltam már vele beszélni erről

ilyenkor még szinte ő sértődik meg hogy kiforgatom a szavait, nem azt mondta hogy ápolatlan és csúnya vagyok csak hogy jobban örülne annak ha jobban nő lennék

sajnos sok dologban kicsit fiús vagyok de érdekes, eddig elfogadtak ilyennek


nem gyantázom a kezemet pedig elég szőrös :( engem is zavar de nagyon fáj az epillátor gyantázni meg nincs sok pénzem

vagy pl: a hajam elég zsíros természetű ráadásul elég össze vissza áll, 2-3 naponta mosnom kell és akkor órákat eltöltök vele hogy valahogy beállítsam

valamint nem vagyok egy magassarkús plázapics.a aki műkörmökkel csücsörítve rohangál utána


azt hittem kezdetekben hogy elfogad de egyre jobban kezdem úgy érezni hogy nem

2011. márc. 8. 11:22
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
A szerelem lényege nem a külsőség, a pasid nem biztos, h szerelmes beléd. Én , amikor az voltam, a másik "hibáit"láttam a leggyönyörűbbnek.
2011. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Ne akarj neki megfelelni, akkor sem, ha elvárásai vannak veled szemben. Az már régen rossz, ha megmondja neked, mit kéne tenned. Nagyon a hibáidra koncentrál. Ha megpróbálnál megfelelni neki, és teljesítenéd az elvárásait, lehet, hogy csak trófea lennél, és büszkélkedni akarna veled. Rossz lóra tett! Mond meg neki. Erős a gyanúm nekem is, hogy nem szeret.
2011. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:19


Szerintem marha nagy butaságokat írsz. Ha kedvére akar tenni, lepje meg, főzzön neki valamit, vegyen neki egy plüss macit stb.. DE nehogy már azért változtasson a külsején, mert van egy tirpák pasija..aki mert "én tudom, hogy jól nézek ki, a csajom is nézzen úgy ki" elven van. Ha nem igénytelen a lány, akkor NE VÁLTOZZON MEG!!. Hidd el kedves kérdező, van pár srác akinek kellenél izmos fenék és műköröm nélkül.

2011. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos le kéne ülnöd beszélgetni vele, mert ez már sok.

Vannak alap dolgok, pl. engem a párom megkért, hogy növesszem meg a hajam, mert ő utálja a rövid hajat. Én pedig engedtem neki, mert én meg a hosszú hajat utálom, de egyrészt ő fogja többet látni a búrám, másrészt pedig ha utálja, utálja, és ennyivel azért szeretnék a kedvére tenni.

Én megkértem, hogy ne legyen annyira jól borotvált, mert szeretem a borostát, és belement :)


De amit a te párod kér, az kicsit sok szerintem. Jó, jól ápoltság az oké, de nálad úgy érzem, nincs gond vele.

Műköröm, szoli? Ilyeneket kérne, már gond lenne.

Egyrészt nem egészséges, másrészt nem vagyok az a fajta.

És sokan így vannak vele, és amikor már az ember egész stílusát akarják formálni, ott már baj van.

És ha terhes leszel? Járj tornázni, mert csúnya vagy nagy hassal? Ha valami bőrbetegséget kapsz, ott hagy mert csúnya vagy? (nekem pl. allergiám van, és ha nagyon kijön, olyan ráncok vannak a szemem alatt, mint öreganyámnak, a párom pedig meg sem szokta említeni)

Ennyire már nem szabad engedni. Ha ilyen nő kell neki, keressen ilyen nőt. Feltételezem, ha te piszkálnál bele a stílusába, már menne a hiszti...

2011. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!