Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy nem ez a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem ez a legjobb (sőt talán ez volt a legrosszabb megoldás) de hosszú távon működhet?

Figyelt kérdés

Az exemnek állandóan piszkálták a facebookját, valaki mindig írt az övével, vagy bejelölgettek embereket stb. Több profilja is volt már idén, a mostani alig 2 hónapos. Én is nézegettem az övét, de nem nyúltam bele szakítás után sem. Nem tudtam megállni, hogy ne olvassam, hogy mit beszél rólam, mi van vele, pedig tudom, hogy ez ronda dolog. Épp ezért egy kicsit belepiszkáltam, hogy lássa, és hátha váltana már jelszót legalább, de le is törölte a profilt és csinált újat. Így én legalább nem láthatom, és lehet könnyebb lesz elfelejteni. Mert gyenge vagyok. :(

Tudom, hogy szánalmas amit tettem, de így legalább az övét is egy emberrel kevesebb piszkálja és én sem idegesítem magam.



2013. okt. 15. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond 14 évesen ez belefér.
2013. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!