Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de hogyhogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de hogyhogy nincs "rózsaszín/lila köd"?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőmet. Nagyon fontos nekem iszonyatosan fájna ha elveszíteném de nincs meg az a bizonyos szerelem érzés az a "köd" mit tehetnék hogy ez az érzés felerősödjön vagy jobb ez így? :) Ő olyan lány akivel iszonyatosan elvagyok mintha a legjobb barátom és társam is lenne egyben vele sokkal inkább önmagam vagyok mintha a másik felemet találtam volna meg mikor búcsúznunk is kell alig tudom elengedni ugyanakkor ismétlem nem érzem azt a fellángolást vagy tüzet de valahogy mégis szeretem. :) mi erről a véleményetek?
2013. okt. 15. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Vele le tudnád élni az életed. De tapasztalatlan vagy. Előbb tapasztalj utána keresd az igazit.
2013. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre semmiképpen se hallgass. A lila köd amúgy is elmúlik egy idő után, teljesen jó ez így, ahogy leírtad.
2013. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elhagyd ha ilyen jól összepasszoltok. Az emberek többsége pont az igazi keresése miatt szalasztja el az igazit...
2013. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?
2013. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs azzal feltétlenül baj.
2013. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín köd addig szokott lenni, amíg meg nem ismered a másikat. Nem is mindenki rózsaszín ködös, vannak racionálisabb emberek is. Akik nagyon tudnak lángolni, azok nagyon könnyen tudnak 10 perc múlva más iránt lángolni is... szóval jó ez így, ahogy van, ne akarj te rózsaszín ködöt, lehet, hogy ideig-óráig jó érzés, de az még működőképes kapcsolatot nem alapozott meg.
2013. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerencsés vagy,hogy nem olyan párkapcsolatban élsz ahol a köd tompítja az agyadat!A nagy lángolás csak ideig-óráig tart és amikor elmúlik,akkor látja meg az ember a másik hibáit,bosszantó szokásait.Örülj, hogy "tiszta" fejjel felismered,hogy szereted.Miért nem elég ez?Különben meg nem az a SZERELEM,amit leírtál?Képzeld én úgy gondolom,hogy amit érzek a párom iránt az Szerelem,nekem az,pedig amikor búcsúzunk én sem lángolok ,valószínűleg azért mert tudom,hogy nem örökre szól..
2013. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értettem soha miért lépnek ki az emberek egy amúgy jól működő kapcsolatból csak azért mert már nem szerelmesek..

Nem tudják, hogy előbb utóbb mindenkivel el fog múlni? Igy sose fog megállapodni senki mellett ha mindig a szerelem érzését keresi pár év után mindenki mellől lelép.

2013. okt. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!