Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tudtátok hogy Jason...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudtátok hogy Jason Statham is csak 174cm magas? Akkor ő is túl alacsony pasi vagy ő már jó (mert híres)?

Figyelt kérdés

Vicces hogy csomó lány lepattintja az embert mert 174 magas, mondván hogy túl alacsony, minimum a többségnél a 180cm magasság. Viszont vicces hogy pl. az említett emberért megőrülnek a nők, pedig ő sem magasabb. Persze a pénz-sárm biztos megszépíti, magasítja az embert. Minden megkérdezett lány szerint ő legalább 190 magas, pedig nagyon nem :D Volt szerencsém odaállni mellé egy közös fotóra és maximum 2 cm különbség volt köztünk, de azt simán tehette a cipő pl.


Akkor hogy is van ez?



2013. okt. 16. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Az ki?
2013. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Tökre lesz.rom, hogy Jason Statham hány centi, mert szerintem alapból bűnronda. De csak azért, hogy megnyugtassam a lelked: a barátom 172 centi. Nem lehet, hogy csak túl okostojás vagy, és ezt nem bírják a nők?
2013. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Én tudtam, hogy alacsony. De Jason Statham kb masszív tesztoszteron csíkot húz maga után, ami a férfiakról ritkán mondható el. Ez a sikerének kulcsa.

Az én barátom nála is alacsonyabb (nálam is!) de ugyanilyen férfiállat jellege van, úgyhogy nekem nagyon tetszik.

22L

2013. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
nem rugnam ki az agyambol, annak ellenere, hogy ferfi vagyok :D
2013. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Tudtam, hogy akkora, amekkora, bár bizonyos honlapokon pedig magasabbnak írják, de tök mindegy egyébként.

A férjem 168 cm magas, én meg 160 cm. Na, puff! És kit érdekel? 8 éve együtt vagyunk egyébként.:)

Amúgy egyáltalán nem csúnya pasas Jason Statham, van stílusa, jó színész egyébként. Úgyhogy magasságától és hírnevétől függően is lenne esélye a csajoknál.

Amúgy hagyjad már kedves kérdező ezeket az általánosításokat, hogy egy pasi 180 cm alatt nem kell nőknek! Mert buta vagy, ha te ezt elhiszed. Jó, ha magas a csaj, akkor persze, nyilván magasabb pasikkal kezd, de ugyan már, egy alacsonyabb csajnak olyan mindegy, akkor is ha csak 170 cm, csak legyen normális! És ennyi!:)

2013. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

én egyáltalán nem értem, hogy azok a csajok, akik 20 centis magassarkúban is maximum 170 magasak, mi a f..zt válogatnak?


én 177 vagyok nő létemre, és bár igen, jó volna olyan pár, aki mellett egy 4-5 centis cipőben még nem nézek ki hülyén, de alapból azért minimum legyünk egy magasak. csak ez ugyebár nem egyszerű, mert sok az alacsony srác, a magasok mellett meg kis szobacirkáló p.csák vannak.

2013. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Jó színész a tag.


És hülyeség a magasság, én maj' 190 centi vagyok és mégsem vagyok kapós!


Erről ennyit!

2013. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Je Veux ***** válasza:
70%

Nekem az a lényeg, hogy magasabb legyen nálam. Persze szeretem, ha magassarkúval is magasabb, de hát túlélem ha nem, úgysem hordok túl gyakran.


A párom 190 centi, de volt már velem egymagas barátom is, tök jól megvoltunk, és nem a magasság miatt ért véget...

2013. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
en szeretem ha egy kicsit magasabb nalam a pasi de h nem akkor sem csinalok belole problemat :) mondjuk 160cm vagyok igy szinte mindenki magasabb nalam xD
2013. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha van lóvé a pasi már mindegy hogy néz ki.:)
2013. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!