Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltaszítottam magamtól azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltaszítottam magamtól azt aki tetszett, visszalehet fordítani valahogy?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, flörtöltünk rengeteget, kiderül, hogy van barátja, ezután módszeresen direkt elkezdtem olyanokat mondani neki, amit tudtam hogy nem tetszik..


Magamról mondtam dolgokat amik nem igazak(oltottam saját magam, hogy ne legyen színpatikus neki)


Direkt nyomultam rá, mivel köztudott ha valaki nagyon keresi a másikat és biztos benne hogy a másiknak bejön és többet akar akkor kicsit hátrébbléphet a másik fél, besokall.


Szóval ezt a lányt sikeresen eltaszítottam magamtól mivel volt barátja és nem volt elég bátor ahhoz hogy szakítson vele pedig régóta akart, azt mondta akkor szakít csak vele ha én biztosan ott leszek neki, és ne mvágom át.


Régen engem egy lány így hagyott el, hogy mást összeszedett ez nagyon nem volt szímpatikus, és ezért kezdtem el taszítani.


De rájöttem, hogy amilyen szikra volt közöttünk, stb az nagyon ritka, de most már egyáltalán nem keres a lány.. stb múltkoriban több órát skypoltunk pár napja már semennyit stb...


vissza bírom fordítani az adott helyzetet, mert még is szeretnék vele kapcsolatot.



2013. okt. 16. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozz. Bár szerintem nincs sok esélyed, de hátha. Egyszer már átverted, még ha látszólag az ő érdekében is. Azért ki tudja?!?!
2013. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Direkt nyomultam rá, mivel köztudott ha valaki nagyon keresi a másikat és biztos benne hogy a másiknak bejön és többet akar akkor kicsit hátrébbléphet a másik fél, besokall."


Ez nem mindig és nem mindenkinél van így.Ha nem nyomul vki,honnan tudja a másik,hogy bejön neki.

Próbáld tisztázni a helyzetet,és meséld el neki normálisan mi miért volt,mit miért mondtál.

2013. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, de esetleg még más is adhatna kis erőt :D
2013. okt. 16. 13:56
 4/11 NyolcOne9 ***** válasza:

"azt mondta akkor szakít csak vele ha én biztosan ott leszek neki"


Az ilyen kapcsolatfüggő betegekkel nem nagyon foglalkoznék. Élettelen senkik. Mi az, hogy csak akkor szakít? Egyáltalán minek van vele, ha mással akar lenni? Egy lelki nyomorult az ilyen.

2013. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg okos fiu vagy te, ha ilyen megfontolasbol "atverted". Nem biztos, hogy o szellemileg ugyanezen a szinten van. Neki is meg kell ertenie, hogy ha elhagyja a baratjat miattad, akkor kockaztat, ugyanis senki nem tudja, hogyan fogtok kijonni. De azt sem, hogy ok meddig lesznek egyutt. Esetleg irjal neki egy levelet, amiben jeleket adsz neki, hogy mit miert mondtal.
2013. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát igen az a baj, hogy tényleg nagyon megtetszett, és féltem hogy ő is átver.


Mivel nagyon hasonlít a szituáció (hogy van barátja) ahhoz, ahogy engem otthagytak, és féltem, hogy velem is ezt tenné.


Ezért viselkedtem furán.

2013. okt. 16. 14:21
 7/11 A kérdező kommentje:

csak az a gaz, hogy eleallok es mondom figyu amilyen az utobbi idoben voltam, az nem teljesen en voltam.

Bizonyos szintig olyan vagyok tenyleg, csak direkt ratettem par lapattal mert nagyon tetszel es feltem hogy szarul jovok ki a kettonk dolgabol.

Ezert voltam olyan amilyen, de rajottam nem kellett volna szamdekosan tulhulyenek lennem, bunkonak, nyomulosnak egyszerre... Mert inkabb bevallalom azt hogy csalodjak benned esetleg, csak erezzuk jol magunkat egymassal egy ideig aztan meg az is lehet senki nem csalodik senkiben=).

2013. okt. 16. 15:33
 8/11 A kérdező kommentje:

ehhez hasnlo mondoka megfelelne a celnak szerintetei?


Ti mit szolnatok ha valaki ezt mondana?

2013. okt. 16. 15:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Annal, hogy semmi sem lesz, csak jobb megprobalni, nem?


Szerintem jo amit irtal, en lehet azt irnam miutan ujra szoba all velem, es kinacsi is ram:


Tudod multkor olyan merges voltam, mert azt mondtad, a baratodat csak akkor hagynad el, ha en biztos vagyok. Az elozo baratnom engem pont igy hagyott el. Ezert nagyon megilyedtem, hogy rossz helyzetbe kerulok. Pont ezert egy kicsit tulzasokba estem, es olyasmi

ket mondtam neked, ami nem teljesen fedi a valosagot. Megertem, ha a baratodat szereted, de akkor ezt kell mondani.

2013. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot
2013. okt. 16. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!