Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Csak szórakoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Csak szórakozik velem? FONTOS!

Figyelt kérdés

2 évet jártam a volt barátommal, 2 hónapja vagyunk külön. Ez alatt a 2 hónap alatt 1x találkoztunk, meg ma voltam nála. Ma teljesen úgy viselkedett mintha együtt lennénk, puszilgatta a homlokom többször is, csókkal köszönt el, ahogy rám nézett csillogott a szeme, látom hogy szeret,oda húzott magához úgy pihentünk, de azt mondta hogy ő most nem tudja mi legyen velünk ennyi veszekedés meg minden után. Féltékenykedik, azt mondta mikor kérdeztem hogy jó e neki hogy beszélünk, azt mondta hogy jobb mintha nem, így érzi hogy jobb :) Magától ír, de nem tudom mit kéne tennem, főleg hogy ezt mondja, de a viselkedése mást mutat, most is így köszönt el: Majd ha haza értem este írok sziaa ♥;) (Hogy érthetőbb legyen)


Én nem tudom már komolyan mit kéne csinálnom, már próbáltam vele megbeszélni, itt a válasz. Szerintetek csak szórakozik velem? Mit tegyek?


18L


2013. okt. 16. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
h baratokvagytok akk mondd el neki h te csak azt akarod h baratod legyen. mondd meg neki szemtol pofaba hatha megerti...sztem ez lenne a legjobb megodas. viszont ezt nem ertem. akk most tetszik neked meg mindig v nem?o.O
2013. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te valamit nagyon félre értettél, és mi az hogy pofába?!
2013. okt. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!