Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 19 éves srác vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 19 éves srác vagyok, és a barátnöm 14 éves, leisfeküdtünk már. Nem nagy a kor különbség?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 09:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát ez elég fura, hogy 2 napja esik a pasik kora :D


Neemmmmmmmm! A szerelem mindent legyőzzzzzzz :DDDDDD


lÁÁÁÁVJÚÚÚÚÚÚÚÚÚ.

2009. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Andrewka ***** válasza:
61%

Pedofil, liliomtopró... Az évek száma alapból még tolerálható lenne, de nem ebben a korban.


22/f

2009. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezen előtte kellett volna gondolkodni :)
2009. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha jogilag nem is pedofília, azért a 14 éves az egy kislány, neked pedig felnőttként kellene már viselkedned. Nem is csoda, hogy a legtöbb országban nem 14, hanem 16 év az alsó határ. Ha belegondolsz, ő még csak nyolcadikos(vagy elsős gimis), te pedig már egyetemista vagy(vagy lehetnél).
2009. nov. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért is necces a dolog, hogy ha szakításra kerül a sor és a lány bepipul, simán elmondhatja könnyes szemmel a szüleinek és a rendőröknek, hogy 13 évesen feküdtél le vele.. Akkor pedig irány a börtön.
2009. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha azt mondom nagy ,akkor ma szakítasz vele?
2009. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

hát én az ilyenen sírni tudnék.. "leisfeküdtünk" 1: tanulj meg írni. 2: ha már megvolt, akkor most már lehet azon agyalni hogy hm.. végülis már minek nem?

ha nem kell másra, csak arra, akkor nem.. ez pont ideális korkülönbség, de remélem a barátaid kinéznek :P

2009. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

09:53-nak


ha elis mondja akkor mivan? Egy szóval sem írta, hogy 13 évesen feküdt le vele a csaj, ha 14 elmúlt úgytudom már nem büntethető érte. És ha mégis azlenne, már úgyis mind1, mert nem tudják bebizonyítani, hogy megtörtént..

2009. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Erre azért ne vegyél mérget, pláne ha tanúk igazolják, hogy ők együtt jártak már x ideje. A lány csak megemlíti, hogy a fiú rábeszélte a szexre, és az már megrontás.
2009. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
DE NAGYON NAGY. Hogy kerdezhetsz ilyet. Persze, hogy nagy a korkülömbseg.Gondolkodj mar ö meg gyerek:-( Istenem mi lesz ebböl a vilagbol:-(
2009. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!