Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 19 éves srác vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 19 éves srác vagyok, és a barátnöm 14 éves, leisfeküdtünk már. Nem nagy a kor különbség?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 09:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szóval 5 év nem nagy korkülönbség, de nem igy. Ha ö 18 lenne, és te 23...Akármilyen érettnek tünik is, még csak 14!!! Kérdezd meg az apját h mit szól hozzá:D
2009. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
hmmmm,érdekes.Senki nemmondta még h semmi probléma vele,köszönöm az eddigi válaszokat.DE!Én szeretem a barátnőmet és nemérdekel ki mit mondd,csak kíváncsi voltam hogy azért mi az emberek véleménye.A környezetemben egyetlen egy embernek nincs baja ezzel,dehát ez van...
2009. nov. 11. 11:12
 13/20 anonim válasza:

Hát nagy a kor külömbség....sikerült egy "kis"lánynak tönkretenni az életét büszke lehetsz magadra te agybeteg!

Tehetném levágánam a f??zodat oszt a seggedbe dugnám

2009. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Már miért tettem volna tönkre?????
2009. nov. 11. 12:48
 15/20 anonim válasza:
hy!19 vok..a barátnőm 16..bajnak baj nálunk is volt para belőle pedig nem is 14...de szeretem!!attól függetlenül ez nálunk és mindehol őroblémát jelent..
2009. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
legalabb védekeztetek is, vagy csak kivetted, mielot elmentel??? :D
2009. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
a korkülönbség nem nagy, de a 14 még éretlen... még legalább 2 évet várhattatok volna... mind1 igy már...
2009. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
vinnélek a ferde hajlamaiddal együtt a gázkamrába
2009. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Amikor én megtudtam, hogy párom első komoly kapcsolatának körülményeit, enyhén kiakadtam. Pedig ahhoz már nekem semmi közöm, de mégis durva, hogy az, akit szeretek, mire volt képes. A sztori a következő:

20 éves volt, amikor összejött egy akkor 14/15 éves lánnyal (még nem töltötte be a 15-öt). Nagyon szerette a lányt, a lány is a barátját. De mivel még nagyon fiatal volt a csajszi, így a szülei nem is tudták, hogy a pasijával össze-összefekszik. Ezekre az estékre szobát vettek ki.

Azt elhiszem, hogy a szerelemnek semmi köze a korhoz, még azt is elfogadom, elhiszem, hogy szereted őt, de még várhattatok volna ezzel. Ez a lány is biztos nagyon szeret téged, gondolom, te voltál neki az első. A párom is szakított később a lánnyal (költözés miatt), de még most is tartják a kapcsolatot, pedig már eltelt 6 év. Még most is néha-néha sms-t írnak, vagy telefonálnak egymásnak. A lány szerintem még mindig szereti. de ezt nem tudhatom biztosra, mert nem ismerem. Csak legyenek azért bármilyen jó barátok, nem tudom elfogadni, hogy éjjel 10-11-kor kell felhívnia az exét, hogy közölje vele, hogy most éppen mi a baja.

Ha szereted, szereted. És örülök neki, de attól ő még szellemileg gyerek. Lehet, hogy már testileg, szexuálisan fejlett, de még érzelmileg nem nőtt fel.

21/L

2009. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Erre van egy elméletem az a Pasi aki sokkal fiatalabb lánnyal kezd ki, az a saját korosztályába nyomorult nincs az a csaj aki rátudna nézni mint pasi, a csajoknál meg menő h ha idősebb pasid van sőt h ha sokkal idősebb ^^ te egy nyomorult pedofil b*zi vagy 19évesen 14éveseket d*gsz^^ gratulálok
2009. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!