Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeret a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret a barátnőm nyelvesen csókolózni? (tovább lennt)

Figyelt kérdés
Pedig nem smárolok rosszul előző barátnőimmel nem volt ilyen és megkérdeztem barátnőmtöl is hogy miért nem szereti és azt mondja nem tudja. Én 16 éves vagyok ő 14
2013. okt. 16. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy büdös a szád vagy sokat nyáladzol?
2013. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy ilyen válaszok lesznek xd
2013. okt. 16. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Mire számítottál, meleg hógolyóra? :D Majd pont kiolvassuk a nőd fejéből, hogy miért nem szereti, ha ledugod a nyelved a torkán, mi?

Egyébként szerintem még túl fiatal, azért.

2013. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a) túl fiatal, éretlen a kapcsolathoz

b) rosszul csinálod

c) fogalmam sincs

2013. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a, az lehet b, már mondták h jól csinálom c, ennek volt értelme xd
2013. okt. 16. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne sérülj be a válaszomtól, de az meg sem fordult a fejedben hogy a kislánnyal van a baj? 14 éves lehet hogy még nem elég ügyes ezért zavarban van és nem szeretne neked csalódást okozni. Jah és attól hogy az eddigi barátnőidnek megfeleltél az nem azt jelenti hogy te vagy a csók király :D Nem megbántani akartalak csak a véleményem írtam le.
2013. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyen lehet, hogy csak egyszerűen nem kedveli a nyelves csókot. Valószínűleg sokkal jobban élvezi, szereti az egyszerű csókokat. De talán ez később változni fog. Ha azt mondja azt annyira nem szeretné tartsd tiszteletbe és fogadd el.
2013. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és nem sértődtem be meg nem tartom magam csókkirálynak csak azért mondtam h elkerüljem a "rosszul csinálod" váladzokaz
2013. okt. 17. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!