Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyton azt mondja jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton azt mondja jó csaj lennék de vastag a combom és mért nem megy le ő nem érti ne egyek stb. vékony vagyok de formailag kórte vastag combbal. Miért nem erti meg hogy nem tudok vékonylábu lenni mert ez nem zsír?

Figyelt kérdés
Annaira szenvdek megalazva erzem magam mindent megteszek sport naponta kevs eves stb. 47 kg vqgyok mar de hiaba fogyok mindenhonnan megy le így vastagnak tünik akkor is aranyaiban
2013. okt. 16. 21:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Aki nem fogad el úgy ahogy vagy az meg sem érdemel.
2013. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ha nem fogad el úgy,ahogy vagy,akkor már baj van.Hogy úgy mondjam.

Mert ha szeret,akkor elfogad.Szerintem.


Meg: ha jó csaj lennél.

Vagyis,akkor egyáltalán nem vagy neki jó csaj?

2013. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha a párod szerelmes lenne beléd, akkor ilyen apróság nem érdekelné, és úgy látná, te vagy a legszebb csaj. Nagyon köcsög, hogy ilyet mond "jó csaj lennél..." Akkor mért van veled? Én biztos tökön rúgnám.
2013. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Jó érzés, hogy a csicskája vagy? Dobd ki, mert ez nem szeret.
2013. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként ha így folytatod, anorexiást fog csinálni belőled.
2013. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem akarod elhagyni, akkor vágj vissza neki. Kezdd el szekálni te is, hogy jó pasi lenne, ha izmosabb lenne és nem lenne ilyen görbe a lába vagy a f..a. De szerintem nem szeret igazán, én elhagynám a helyedben.
2013. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ugyanez a bajom, de engem legalább a család támogat, és nem piszkál!

Milyen pár az ilyen??? :o

2013. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes lehet a kapcsolatotok. Az én párom pont a mai napon fejtette ki nekem, hogy a kapcsolatunk elején ő sem tudta elképzelni, hogy hogyan viszonyulna hozzám ha meghíznék, de így 5 év után annyira szeret, hogy az sem érdekelné ha 100 kg lennék.

Ezt egyébként annak kapcsán mondta, hogy 15 kg-t szedtem föl mióta vele vagyok és már sokat leadtam belőle, magamért is illetve, hogy olyan legyen, mint mikor megismert. De elmondta, hogy nem tudja elképzelni, hogy ilyesmiért valaha otthagyna.

Legalább tudom, hogy nem a külsőmért szeret.

Javaslom te is keress magadnak olyan párt aki nem várja el, hogy sanyargasd magad.

2013. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom milyen korosztály vagy, de minden esetre sz*rd le a pasit. Ilyen az alkatod és kész, ha neki ez nem jön be, keressen mást. Senki sem tökéletes. Ha megalázónak érzed, hogy ezzel piszkál, akkor az nem jó és azért a 47 kg meg elég kevés, persze kérdés hogy milyen magas vagy. Nem kell elhagynod vagy ilyesmi, de mondd meg neki kerek perec, hogy te ilyen vagy, hiába teszel ellene nem megy és vagy így fogadjon el, vagy akkor kalap, kabát, meg a bot, el lehet sétálni. Nehogy már neked legyen lelkifurdalásod azért, mert egy paraszt (már elnézést) és ilyen miatt azt mondja rád, hogy jó csaj lennél...ha csak lennél, akkor minek van veled??? Hú, de kiosztanám a fejét a pasinak...
2013. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A körte alak nagyon is nőies és csinos.Sok pasi ölne egy körte fenékért és vastag combokért csak keresd meg azt a pasit.A barátod meg járjon valami banánnal.
2013. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!