Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék jó csaj lenni,...

Hogy tudnék jó csaj lenni, nem vékony hanem a pont jó kategória?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyom szeretnék lefogyni és számitásaim szerint ha 10-15 kiló között leadok akkor jó formában leszek+ igy számoltam a BMI-met:/

De ezt hány honap mulva érhetem el ÉS mit kéne ennem, sportolnom a fogyásom érdekében?

Nagyon irigykedem a barátnőimre hogy szép vékonyak jó én sem vagyok egy malacka de van rajta mit fogni és abbol akarok leadni..nos?:)


2013. szept. 20. 19:57
 1/3 acelsziv ***** válasza:
Az, hogy jó csaj vagy fejben dől el. Ismerek olyan lányt, aki nem csontsovány, hanem igenis vannak formái - és kilói - mégis megbámulják és mindig van pasija. Miért? mert jó csajnak tartja magát, így is viselkedik, ilyen a kisugárzása és a testi adottságait kihasználva öltözködik és sminkel.
2013. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok eredményt el lehetne érni normális kajálással (zöldségek, húsok) és komoly, értelmes testedzéssel (Jóga/Qigong + erősítés). De látom a csajokon hogy nem csinálják.
2013. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy, milyen magas?
2013. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!