Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan hogy egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy egy kapcsolatban teljesen elveszítetted a régi énedet?

Figyelt kérdés

Inkább negatív tulajdonságok jöttek ki rajtam. Az elején nem de kb 1 év után fokozatosan jönnek elő dolgok. Pl régebben sosem csináltam olyat hogy ha valamit nem úgy csinál akkor megsértődöm illetve hogy éjszaka közepén elmegyek hozzá mert rámnyomja a telefont ( miután összevesztünk) de én beszélni akarok vele.. stb..

Régen megvolt a női tartásom de az utóbbi időben valahogy kifordultam magamból :'(


2013. okt. 16. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, kettéváltam, mint a sátán.
2013. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
volt. Régebben leszartam mindent, nem érdekelt mások véleménye, és ha valaki nem keresett hetekig, hát nem keresett. Aztán jött Ő. Teljesen megváltoztam, elvesztettem a férfias tartásomat... ötödik barátnőm volt, de az első, akibe szerelmes voltam. És valószinűleg az utolsó is.
2013. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ez nem jó.. nem ilyen vagyok!!! De vele nem tudok másmilyen lenni, valahogy ezt hozza ki belőlem! És utálom ezt az önmagam aki lettem!!!!
2013. okt. 16. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést. Pont ebben a cipőben járok, kicsit megnyugtat, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen, már bocsi. De én annyira egy senkinek érzem magam.. soha ne gondoltam volna, hogy így fogok viselkedni, annyira elvesztettem önmagam.
2013. okt. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy ez nem jó, de eddigi kapcsolataimban sosem volt jellemző most meg 180°-os fordulat.
2013. okt. 17. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Te mit fogsz ezek után tenni?
2013. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!