Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akibe 2. -ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe 2. -ban szerelmes voltam ( most 6. -os vagyok). Most kiderült, hogy mostmár ő is szerelmes belém. (többi lent) Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe 2.-ban szerelmes voltam ( most 6.-os vagyok). Most kiderült, hogy mostmár ő is szerelmes belém...És azt hittem, hogy én is szeretem még mindig és hát nem járunk mivel szerintem egy hatodikos gyerek még ne járjon valakivel de valamelyest mégis "járunk", viszont rájöttem, hogy már nem szeretem csak bírom, mint barát , de ő túl kedves nekem ahhoz, hogy megbántsam azzal, hogy én már nem is szeretem..! Most mit csináljak? :(

2013. okt. 6. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Add neki a tizóraidat, arra buknak a hatodikos fiuk:)
2013. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első az nagyon komoly válasz xĐ
2013. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
xdd tényleg az, de most komolyan beszélek :/ am nem egy suliba járunk de megfogadom :d
2013. okt. 6. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogmög uszt ha tötszik járjá vele,osztán meghorgol hátulrú'
2013. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezmiez a tájírás? ><
2013. okt. 6. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Na akkor megpróbálok segiteni, az első válaszoló vagyok :))


Ha úgy érzed, hogy szereted, és járnál vele, lennél a barátnője, akkor beszéljetek meg egy találkát, és majd ott megbeszélitek a dolgokat, hogy mit szeretnétek.


ha nem akarsz vele járni, akkor mondd meg neki minél hamarabb, hogy te csak barátként tekintesz rá..

Lehet, hogy megfog haragudni, de minél kedvesebb, és minél hoszabb ideig próbálkozik nálad, annál jobban fog fájni ha visszautasitod.

2013. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és igazatok van csak talán jobb lenne, ha ő szakítana, de mivel erre egyellőre nincs túl sok esély, inkább tényleg megmondom neki az igazat! :) De nagyon sokat segítettek a válaszok! Köszönöm :)
2013. okt. 6. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:

De hogy szakitson, ha nem vagytok együt?


Mit jelent az, hogy valamelyest mégis jártok??

2013. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy olyat ír pl hogy szeretlek, de nem járunk érted? :)
2013. okt. 6. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!