Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mertek szellenteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mertek szellenteni a párotok előtt? Mennyi ideje tart a kapcsolat/mennyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 23:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
60%
Nem lány vagyok, de a biológiai folyamatoknak le kell zajlani, ha ezt valaki nem tudja elviselni az pusztuljon :D
2013. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Neeem. Direkt nem csinálnám, viszont ha nem tudom visszatartani, akkor mi tudjak csinálni? Egyébként elég igénytelen dolog direkt valakinek az orra alá fingani, utálom, gusztustalan proli dolog.
2013. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Én akkor is visszatartom ha már rosszul vagyok :D Vagy ha utcán vagyunk és nincs a közelben senki halkan kiengedem, hogy a szagát se lehessen érezni xD
2013. okt. 17. 00:04
 4/40 anonim ***** válasza:
86%

A lányok nem pisilnek, nem finganak, de főleg nem kakálnak. Belőlük a csodapillangók hordják ki a cuccost, kis piros teherautókon!

A lány wc csak alibi.

2013. okt. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

igen szándékosan tényleg gusztustalan, de visszatartani sem szép dolog.

Ha meg büdös el kell menni a Wc-re kirakni a téglát és után nincs szaga a pukinak.

2013. okt. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

bár itt van egy leleplező videó.

http://www.youtube.com/watch?v=GxxsP7VWVN8

2013. okt. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Senki előtt nem teszek ilyet, ez nem merés / nem merés kérdése, hanem nem vagyok ennyire gusztustalan, hogy az orra alá büdösítsek valakinek. Ha nagyon kell, ki lehet menni a mosdóba.
2013. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Én nem merek kullantani a pasiméknál, nem lennék képes ilyen orvtámadásra :DDD Inkább akkor nyilvános wc, vagy kibírom a 3 napot amit együtt vagyunk..
2013. okt. 17. 00:13
 9/40 anonim ***** válasza:
72%
Ne romboljátok már le a világom :( 23 éve építgetem a kis rózsaszín ködbe burkolózott elméletem fingás, és kula nélkül :( .
2013. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Jézusom ez beteges

Miért ne mehetnél el ő szerinted nem szokott?

vagy a szülei esetleg lakótársak?

Eleinte nekem is gondot okozott míg nem kerültem kollégiumba az egyetem végett és szintenként közös zuhany+wc

Volt h lány ült mellettem a WC-n egyszer kell elmenni elengeded magad és többet nem lesz az ilyesmi probléma.


Azt meg ugye tudod ha nem mersz a párod előtt élni mert a fiziológiai szükségletek az alap dolog akkor komolyabb dolgokat hogy fogtok megoldani?

Mindig a részletekben rejlik az ördög.

2013. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!