Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedi eset, hogy 9 és fél...

Egyedi eset, hogy 9 és fél hónapos kislányom többször kér/kap tápszert napjában mint kétszer?

Figyelt kérdés

Próbálnék neki naponta 2szer adni csak,de sokszor nem megy,igen keveset eszik szilárd kajából,utána addig nyűglődik amíg nem kap,ebéd után szinte mindig,a gyümölcsöt szereti,így uzsonna után ált nem kell,este tejpép után is van hogy néha kell,plusz a reggel-este alap. És ha éjszaka felkel,akkor is kér.

van így másnál is,vagy a "rossz evő" babák egyszerűen ilyenek?


2011. jún. 2. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kicsim is nagyon rosssz evő baba, most 11 hónaposak vagyunk és így néz ki a napunk:


Reggel 8: 90 ml tápszerbe belerakok neki babapiskótát vagy kalácsot,vagy kekszet, tejpépből eszik 120 g-ot.(ugye ezt mindig változtatom neki)


10vagy 10:30-kor kap egy kis gyümölcsöt olyan 70 g-ot


délben 12-kor eszik 180g főételt éppen amit főzök vagy bébiüvegesbe


15és 15:30 fele kap egy kis tápszert, 90ml tápszert besűrítek sinlaccal vagy buzadarával(de nem a tápszert forralom, hanem külön vízbe rakom a darát és belekeverem a kész tápiba)


18-kor kap tejpépet de csak abban az esetben ha reggelire nem azt kapott,ha azt kapott akkor naturba sinlacot vagy belerakok még gyümölcsöt pluszba.


21 órakor 90ml tápszert besűrítem és lesz kb 120g belőle!


Azért sűrítem be a tápszert mert amúgy meg se enné, gyakorlatilag én is 2x kínálom tápszerből, de próbálom neki mással pótolni a tejet:pl: sajt, joghurt, krémtúró danonino, tejfől, túró!!

2011. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lányom 10hós és még mindig napi 3szor kap,szerintem neóincs ebben semmi.Reggel,délután és este kapja.Napi 5-6szor eszik egy nap.
2011. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!