Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom elfordult tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom elfordult tőlem, mert most nagy "bizniszben" van és minden mást lesz*r, várható, hogy visszaszeret belém?

Figyelt kérdés
tisztára kifordult magából, mint valami élete nagy álma nagy dobására készülne, be van sózva, eleinte csak enni, szexelni, aludni járt már csak haza, később már azt sem,én lettem neki az első számú közellenség (mert nem vitt magával, nem vitt bele semmibe, mert minden illegális és nehogy bajom legyen belőle)szóval eltávolodott tőlem, a végén le akart húzni, meg otthagyott. gyerekem lesz tőle, aminek nagyon örült,sőt inkább ő akarta,mindig büszkén mosolygott,mindenkinek mesélte, most meg...
2013. okt. 17. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
baba egy börtöntölteléktől aki le____r? okos!
2013. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem:)
2013. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó partnert találtál te is... Tudom tudom... A rózsaszín köd... :) Kérdés: Te is akartad azt a gyereket? Érezted azt a biztonságot, ahol a gyereket fellehet nevelni normálisan?
2013. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szeretni nagyon tud.

olyan hatalmas szeretetet éreztem amit soha egy férfitől sem


csak csupán szívből, szerelemből van ez a baba, nem pediglogikailag megtervezett, 600- szor átmérlegelt számításból


kimondottan most ez a pénzszerzési fóbia van most nála, olyan mint a macska a mesében akinek a szemein látszik, hogy hipnotizálják


mindenkivel megesik, hogy elszáll egy kicsit

más barátomnál is előfordult, érdekes szintén a pénz miatt


az ex még most is a pénzén ül egyedül, nem talál társat


de szóval a nagy ő is így marad? 2-es válaszodó..ó.

2013. okt. 17. 15:54
 5/5 A kérdező kommentje:
komolyan mondom, mindenkinek sok pénzt kellene adni, hogy megismerjük a valódi arcát.
2013. okt. 17. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!