Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után "várható el"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után "várható el" egy férfitól, hogy szerelmet vall? Tényleg nehezen megy nekik? Mikor kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Bő 1 hónapnyi randizgatás után feküdtem le vele. Nem titkol, nem rejteget, nem a szex minden gondolata. Mindig keres, minden nap beszélünk, ha nem találkozunk, akkor is.


Viszont még nem vallott szerelmet, és nem olyan rég ért véget egy (állítólag az utóbbi időkben már kihűlt) 2 éves kapcsolata. Nem tudom, tovább tudott-e lépni, látszólag igen, de félek, hogy pofára esek és kiderül, hogy csak kihasznál vagy hogy nem kellek eléggé.


2013. márc. 1. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fél év-1 év között.
2013. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez változó. Nekem 3 hét után mondta először azt hogy szeretlek.


Hány évesek vagytok? Mindig keres, azt írod, így szerintem nem kell aggódnod. Az is számít hogy nem rég ért véget a kapcsolata, lehet ezért is "óvatosabb".

2013. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. De ha ettől félsz, miért feküdtél le vele?
2013. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20-30 év házasság után ;)
2013. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy amikor egy pasit jobban megtud viselni egy szakítást, mint egy nőt, főleg ha több évig tartott.

Nincs olyan, hogy elvárható idő, mindenkinél más. De ha rendszeresen keres akkor bizonyára fűz hozzád valamilyen érzelmet, lehet még nem szerelmet, de szeretetet mindenképp. Bizonyára hamarosan eljön az az idő, hogy kimondja szeret. Csak nyugi, légy türelmes, ne erőszakold ki, fogja ő mondani!


Nálunk úgy volt, hogy párom (férfi) 1 hónap után mondta kis, hogy szeret, én 1,5 hónap után.

2013. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

*van

*ki

2013. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nő létemre mindig kellett 4-5 hónap. Előtte is éreztem, de nekem a láng és lehet belőle valami-ből több kell, hogy kimondjam, tényleg komolyan gondoljam. Ne egy pillanatnyi érzés legyen, hanem ami tartósabb. Szerencsére azok a férfiak aki voltak az életemben, sem mondogatták hamarabb.
2013. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nallunk fel ev volt.
2013. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezek csak szavak..

Van aki naponta mondja a párjának, mellette meg szeretőt tart. Nem azt mondom, hogy nem kell mondani, de lehet azért érezni. Mint az amerikai filmekben: nem telik el öt perc, hogy ne mondaná boldog boldogtalan a másiknak, hogy szereti.

2013. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs erre szabály.

Aki túl hamar mondja, az sokszor felületes, és nem csak hamar, hanem könnyen is mondja bárkinek.

2013. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!