Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból kapcsolat, megoldh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból kapcsolat, megoldható? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nyáron ismerkedtem meg, egy szakra járunk az egyetemen nagyon jó barátok lettünk. Napi 8 órákat beszélünk szinte minden nap találkozunk. Aludtunk együtt,legutóbb még történt is ez meg az... Én kérdeztem arról hogy szeretne-e komolyabbat. Mondta hogy gondolt rá de én vagyok az egyik legjobb barátja és csupán a szexért nem dobná ezt félre ha véletlen valami nem működne. Kb amúgy olyanok vagyunk mint akik járnak csak nem szexelünk. Hogy tudnék hatni rá? Én tökre benne lennék a dologban és szerintem működne is...

19/L


2013. okt. 17. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem igazán élvezte veled az "ez meg azt"-t?
2013. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
határozottan élvezte, és ő kezdeményezte. Ezért is nem értem mirevár
2013. okt. 17. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis tapasztalatlan, fél a komolyabbtól :)
2013. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!