Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hosszú kapcsolat után kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcosangyal kérdése:

Egy hosszú kapcsolat után kis idő után a következő komoly. Bejött ez a következő kapcsolat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
1 évet voltam együtt az előzővel, a végén már feltűnt ez a fiú... Nem miatta lett vége. Én nagyon szerettem de kidobott mert már nem szeretett. :/ És most itt ez a srác. 19 vagyok, sokan mondták, hogy most éljek egy kicsit de úgy érzem ez egy jó lehetőség nem akarom elszalasztani. Kíváncsi vagyok más volt-e már hasonló szituban.
2011. júl. 8. 15:45
 1/3 John John ***** válasza:
Inkább most élj, mint huszon, harminc évesen jöjj rá, hogy hoppá, vmi kimaradt. Késő lesz, ott már nagyot fogsz veszíteni.
2011. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én 3 évig voltam együtt az előző pasimmal...igaz én szakitottam vele,mert találtam mást akivel már 2 hónapja együtt vagyunk! Úgy érzem ez a kapcsolat az előzőnél sokkal jobb lesz.

Másokra meg ne hallgass! Ha te úgy érzed nincs szükséged arra,hogy kiéld magad,hanem,arra hogy szerelmes legyél éslegyen valaki melletted,akkor az mellett dönts!:)

2011. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kiccsaj88 válasza:
Én folyton ilyen helyzetben vagyok :-) és nem hiszem, hogy egy kapcsolatot az határoz meg, hogy előtte mennyi időt voltál egyedül. Az a tapasztalatom, hogy ez tök lényegtelen.
2013. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!