Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátnőd azt mondaná, hogy vegyél vissza, és ne legyél ilyen bunkó? Szerintetek ez túl "nyers"lenne így mondani?

Figyelt kérdés

Egyre többet bunkózik a barátom, másokkal is, velem is néha néha. Többször megsért, és én eléggé érzékeny vagyok, kiábrándulok picit ilyenkor.

Másokkal szemben is úgy vettem észre, hogy csak menőzik,és felvág ilyen-olyan dumákkal.

Ha megmondanám neki, hogy ne legyen ilyen bunkó/tuskó,félek, hogy megsérteném.Mit gondoltok?


2013. okt. 17. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
azt hogy bassz rá és legyél az enyém!
2013. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a gecbe. Szereted, ha így bánik veled?
2013. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig pont, hogy ez a jó döntés. Mondd csak meg neki így direktbe, hogy mit gondolsz róla. Ebből valószínűbb, hogy érteni fog, mintha próbálnád szépíteni meg kimagyarázni a dolgot, mivel akkor jó eséllyel nem is venne komolyan.
2013. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Alapvetően agresszív a barátot? Mert ha igen akkor készülj pofon is vághat.
2013. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem agresszív egyáltalán. De ezt hozhatja ki, ha azt mondom neki?:O

'Viccelődik' meg kifigurázza a nevetésem stb ...

2013. okt. 17. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
És? Ő állandóan megsért téged, és nem érdekli. Csak akkor van értelme a figyelmességnek, ha oda-vissza működik. Főleg, ha csak azzal akarod megsérteni, hogy ne bántson.
2013. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van, hogy viccelődéssel kezdik és eljutnak a verésig.
2013. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod neki, hogy ez neked sz*rul esik, nem biztos, hogy észreveszi.

Vannak olyan pasik, akik néha túllőnek a célon a poénkodással. Lehet, hogy azt hiszi, te is viccesnek tartod.

Az én párom is ilyen volt az elején, én szóltam is neki, hogy ne haragudjon, ez már nem poénos, ez már bunkóság, vagy hogy ilyennel ne vicceljen, mert nekem rosszulesik. Ő vette is a lapot és idővel már magától tudta, hogy mi az, amit még poénnak veszek és mi az, ami már sok.

2013. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves kérdező ha nem agresszív akkor nem fog megpofozni.
2013. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!