Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjam meg míg lép vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam meg míg lép vagy továbbra is nézzük egymást?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel mindig egy busszal megyünk,néz,de kiderült,hogy egy suliba járunk,amikor meglátott eléggé nézett..Viszont a nevét se tudom,azt se tudtam kideríteni,hogy melyik osztályba jár..De szerintem ő nem fog lépni,én meg nem akarok beégni és nem is tudom,mivel szólíthatnám le...
2013. okt. 17. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nézzétek továbbra is egymást. Szánalmas!
2013. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piriiiiii ***** válasza:

Fúha, na velem pont ugyanez votl a helyzet. Láttam a srácot a buszon, jól meg is néztem, na mondom, jócsávó vagy, öcsém. Aztán szemezni kezdtünk, de nem voltam ebben biztos, arra gondoltam, hogy biztos nem engem néz. De azért mindig vártam a buszutakat. Aztán már kezdtem lemondani arról, hogy bármi is lesz belőle. És aztán bejelölt facebookon, és megkérdezte, hogy van e kedvem ismerkedni... 2 és fél hónapig voltunk együtt. Azt hozzátenném, hogy csalódtam benne, egyáltalán nem hozzámvaló, csoda, hogy ennyi ideig bírtam vele. Szóval vigyázz, a buszos srácok sokszor csalókák! :D

De én sem akartam semmit tenni. Ha ő nem lép, nem történt volna semmi... Én csak néztem rá, néha elkaptam a fejemet, hát tudod, hogy kell ezt, lány vagy... :D Meg szerintem ne Te kezdeményezz. Ha akar valamit, majd lép. Ha akar valamit, de nem lép, mert gyáva nyúl, akkor meg hagyd is a fenébe!

2013. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Öregapáink is megmondták már: ha egy pasi akar valamit, akkor azért minden követ megmozgat. Ha nem, akkor nem.
2013. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!