Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem undorító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító ha egy lánynak csomó piercingje van?

Figyelt kérdés
A mai nap láttam egy szép lányt,volt orr piercingje olyan kis kő.Nyelv piercingje. Az egyik fülében 4 fülbevaló a másikban meg kettő..Olyan kiábrándító volt..
2013. okt. 17. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Hát nem szép látvány... Ha srácnak van, az se.
2013. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet az is igényes. Az meg plusz, ha a nyelv piercingjével az én makkomat izgatja:D
2013. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Számomra ez még nem undorító, de tény, hogy nem valami szép. Viszont a fültágító az tényleg rémes, főleg akkor, amikor már akkora, hogy jóformán az egész kezem át tudom rajta dugni.
2013. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mégis mi kiábrándító benne? A nyelvpiercinget nem is látod. A fülbevaló meg csomó lánynak van.. :)
2013. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
6 darab?:D Bevállalós a csaj..:D
2013. okt. 17. 20:08
 6/14 anonim ***** válasza:

ha a száján van az undorító,ha a nyelvében akkor meg olyan hülyén beszél.. Osztálytársamnak a nyelvében van éhsz íhly behszéél.. Megőrülök tőle,úgy selypít,pedig előtte tök normálisan tudott beszélni. Az orrban szerintem nem mutat rosszul,a szemöldöknél azt mondom,hogy ha annyira akarja,legyen neki,de nem valami szép. Fülben meg egyedül a fültágítóval vagyok úgy,hogy lánynak nem nagyon kéne ezt erőltetni. Nekem is egyik fülemben 2 fülbevaló van(egymás mellett,a szélén,nem ilyen át-keresztbe-össze-vissza) ,másikban 1,ez még szerintem elmegy,és egyáltalán nem visszataszító,de ez csak az én véleményem. A többi meg.. Hát.. Ő hordja,ha neki tetszik,miért kéne ráhúzni a megszokottat,nem?:) van,akinek meg lehet,hogy az esete,sosem tudhatod.:D

17l

2013. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
:D
2013. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az egyik fülemben négy fülbevaló van, a másikban 5. Még soha, senki nem szólt meg érte.:D De persze ízlések és pofonok, ha neked ez sok, akkor ne keress ilyen csajt.:)
2013. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6 db fülbevalón, meg nyelvpc-n vagy kiakadva? nekem 20 van a füleimben, karika van az orromban, és az ínyfékemben is, van nyelvemben, és a nyelvfékemben is, és a köldökömben is.

Találkoztam már pár kritikus emberrel, de még soha senki nem mondta rám, hogy kiábrándító lennék.

L/19

2013. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

és, hogy mégjobban a köz kedvében járjak, azt elfelejtettem írni, hogy az egyik fülemben van egy 8mm-es tágító is.

Nem nagy, de én szeretem.

9-es voltam.

2013. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!