Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Lehetnek komoly szándékai vagy minden csak a sexért megy? (inkább fiúk válaszait várom)

Figyelt kérdés
Ha egy srác azt mondja 3 randi után, hogy "bírlak", 'kezdelek egyre jobban megkedvelni', hogy 'egyre közelebb érezlek magamhoz', egyre többet mesél magáról, igényli az ölelést és a simogatást (adni és kapni is), az ismerősének a másikat a 'barátnőjeként' mutatja be, minden nap többször keresi (fb-n) és minden randi után megírja hogy jól érezte magát és várja a következőt.
2013. okt. 17. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
simán lehet komoly is
2013. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez kevés információ. Mindkető lehetséges.
2013. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Minden nagyon szép és jó lenne, ha: és sajnos itt a ha: mindezt nem 3 randi után nyögni.


Simán csak meg akar dönteni a tag és kamuzik.


Egy mélyérzésű pasi nem igy viselkedi 3. randin, csak az aki hamra akar a célbnaérni.

2013. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Veled visszafogottabb, de barátaival nem és úgy tartja, hogy megszerzett.


Azaz örül neked, de nem feltétlen érzem azt az elmondásodból, hogy csak a sexre menne.

2013. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyenlőre a csóknál,meg ölelésnél több nem volt köztünk pedig mindketten 20túl vagyunk.ez számít?
2013. okt. 17. 23:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy éretlen és már most beléd szeretett, csak nem meri kimondani.
2013. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenki csak a farka után megy, főleg a pasik.
2013. okt. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapot voltam együtt egy sráccal. A randikon bókolt, sokat nevettünk, jól éreztük magunkat, motoros túrákra vitt, társaságba, a tenyerén hordozott, elhalmozott ajándékokkal mindig mondta mennyire szeret bemutatott a családjának stb szóval simán bevettem még úgy is, hogy azért nem vagyok mai csirke. Aztán tegnap kidobott. Az okát nem tudom mert nem volt hajlandó megindokolni. Így utólag azt gondolom ő is csak kihasznált. A szexért mindenre képesek.
2013. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
uhh ez durva :( sajnálom :(
2013. okt. 18. 12:41
 10/11 anonim válasza:

Aki csak a sexre hajt, az nem így viselkedik, látszik, hogy még túl tapasztalatlanok vagytok!

7-es: Tutira nem csak a sexre ment, ne általánosíts, főleg ne ennyire hibásan! Ha első sex után dobott, az biztos azért volt, mert akkor és abból derült ki a számára, hogy az ágyban nem vagy az esete. Előbb nem derülhetett ki. De nem azért dobott rögtön, mert csak arra várt és emiatt képes volt ennyit Beléd feccölni. Már bocs, de aki csak a sexre hajt, annak senki nem ér meg ennyi vesződséget, a sexkapcsiknak pont az a lényege, hogy valaki nem akar komoly kapcsolatot, sok vesződést, a másik kedvében járást, udvarlást, bla-bla-bla és általában senkinek be sem mutatja a partnert. És millió csaj van, akit simán egyből megkaphat, akkor miért választana Téged, akiért ennyit kell teperni?? Ne értékeld túl magad ennyire!!!

2013. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!