Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a megoldás?

Figyelt kérdés

A napokban lesz egy éve hogy együtt vagyok egy sráccal,akivel már sok szép emlékünk van,és igazán szeretjük egymást.

A gond,az hogy sajnos az egyetem és munka miatt néha csak kéthetente találkozunk.(van hogy ritkábban)

Sajnos mivel a természetem olyan,hogy eléggé robbanékony vagyok (amit szégyenlek),ami a szivemen az a számon,néha olyat is kimondok amivel megbántom őt. Ez általában az egyetemi stressz miatt is van,és mert ritkán tudunk találkozni. Emiatt néha magányosnak érzem magam,nincs ott amikor szükségem lenne rá,vagy csak egyet beszélgetni.

Ő mindent megtesz hogy minél gyakrabban lássuk egymást,de a magány miatt néha teljesen elvesztem magam felett a kontrolt. Mintha kifordulnék önmagamból.

Milyen ötleteket tudtok amivel kicsit összeszedettebb lehet az ember?



2013. okt. 17. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te vagy az egyetlen, az ember általában a szerettein vezeti le a feszültséget hiszen velük megteheti. Főnökkel nem ordíthatsz mert kirúg, tanároddal sem mert abból is gond lehetne, így marad az aki elnézi neked. Azt kellene tudatosítani, hogy éppen ezért nem szabadna így beszélni vele. Ő megpróbál mindent és te is, de a helyzet nem enged többet. Próbálj esetleg barátokkal többet beszélgetni, vagy levezetni a hétköznapi stresszt sporttal, meditációval.
2013. okt. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A sport jó ötlet,de tapasztaltam is hogy egy fél órás futásnak milyen jó hatásai vannak,de sajnos a hétköznapokban erre nincs időm.

Nagyon szégyenlem magam néha a viselkedésem miatt mert a párom a legjobbat akarja,sokmindent el is tűr,és én ha éppen olyan időszakom van rajta vezetem le. Aztán pár nap mulva azt sem tudom hogy hogyan tegyem jóvá és kérjek bocsánatot,de sajnos nagyon hamar kimondok dolgokat,és amiatt van a gond.

Megpróbálok valamilyen megoldást találni erre,mert nem ezt érdemli.

Köszönöm válaszod :)

2013. okt. 18. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!