Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erdekes sztorim van, szeretnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekes sztorim van, szeretnem kikerni a velemnyeteket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy "kapcsolatom". Egy evig tartott. Eleg zürös kapcsolat volt, megmagyarazhatatlan dolgai voltak a palinak, de szerettem nagyon. Sokszor, föleg az elejen, erdektelen volt irantam,de azert elhivott ide-oda, aztan ahogy teltek a honapok összeszoktunk. Nem volt zökkenömentes kapcsolat, de türelmes voltam hozza. Tavasszal viszont mar kezdett elfogyni a türelmem, sokat veszekedtünk, aztan egyszercsak, feldobta, hogy kezdjük tisztalappal, normalis kapcsolatban. Nemet mondtam, majd meg par talalkozo utan szetvaltak utjaink.

Egy honapja elek kint nemetorszagban. Par hete ramirt, a hogyletem felöl erdeklödött. Egy evig vele voltam, a sorai köze lattam. Minden aron meg akarta tudni, hogy erzek-e iranta valamit, ahogy a szavaibol kivettem, volt ugyan idöközben masik baratnöje, de nem volt kamatozo kapcsolat. Azt irta szeretne latni, es hogy kijönne egy hetre nyaralni hozzam, ha rabolintok, termeszetesen mindent allna. Eszembejuttatta, hogy elhanyagolom a blogomat, erre en epp leirtam az aktualis helyzetem: az exek irogatnak, en meg elem az eletem. Mivel sokaig nem tudtam elolvasni az üzeneteimet eleinte, mikor kijöttem, eleg sok olyan irt ram akihez közöm volt. Felhozta az intim dolgokat, hogy mit varhat tölem, es en azt mondtam, hogy semmit, hisz nem szeretem mar, nincs közös szimpatia, sem mas. Aztan az eltelt idöre hivatkozva közöltem vele, hogy vsltoztunk mindketten es nem biztos hogy elferünk meg egyaltalan egy legterben, ugy hogy együtt vagyunk.

Erre megsertödött es a többi exemmel folytatott levelezesemre hivatkozva elvetette a nyaralast.

Szerintetek, miert volt a nagy erdeklödes?


2013. okt. 18. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akart.
2013. okt. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindegy, nem?

Téged nem érdekel igazán, - szerintem te se őt... egy kósta numere, vagy egy hét ingyen szállás...

hagyd a fenéba

2013. okt. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szerintetek, miert volt a nagy erdeklödes?"


Esetleg ha tőle kérdeznéd meg... vadidegenek, a körülmények ismerete nélkül csak találgatni tudnak, ráadásul mindenki a saját szubjektív értékítélete alapján. Itt nem fogsz választ kapni a kérdésedre. Azt írod, mennyire ismered az illetőt, olvasol a sorai között... és mégis vadidegenektől várod, hogy "megfejtsék" a viselkedését. Az egyedüli megoldás a tisztánlátásra, ha megkérdezed tőle, amit meg szeretnél tudni. Vagy ha nem érdekel a pasi, akkor ne is foglalkozz vele, felesleges agyalni rajta.

2013. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!