Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » H viselkedjek, h alig várja h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H viselkedjek, h alig várja h hazajöhessen hozzám? Elutazott!

Figyelt kérdés
A barátom elutazott pár napra és nagyon hiányzik, legszívesebben folyton hívogatnám, mert nagyon szeretném tudni h mi van vele és őszintén szólva van bennem egy kis féltékenység h másokkal érzi jól magát. Tudom h nem csal meg, és h én is szoktam nélküle programokat csinálni, mégis kicsit ezt érzem. Mi a helyes viselkedés, h azt érezze h igazán jó barátnője vagyok és alig várja majd h hazajöjjön, nem pedig h idegesítem azzal h zaklatom?
2013. okt. 18. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a műelőadást szerintem fejezd be. Mert ezzel egy pasit sem tudsz megtartani magad mellett, még ha kettőig sem látsz a féltékenységtől.
2013. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem hívod akkor meg aztfogja hinni, hogy nem is fontos neked szóval ez érdekes hívd őt csak ne 5 percente
2013. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ma reggel ment el, előtte még írt de én nem fogom zaklatni, érezze jól magát. Tudom h gáz az "előadásom" de neki nem adom elő, csak magamban.. :D Épp ez a kérdés, h mi a helyes viselkedés, amitől nem tűnök nyavalygónak, ha pl jól érzem magam nélküle is, programokat csinálok az vonzóbb egy pasinak, mintha itthon ülnék és várnék rá!?
2013. okt. 18. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
nem a te viselkedéseden fog mulni hogy mennyire fogja várni hogy végre találkozzatok. Ami viszont biztos elvenné a kedvét az az lenne ha tényleg egyfolytában hivogatnád. Majd irj neki smst-t hogy veled midnen ok ezt és ezt csináltál reméled ö is jól érzi magát és kivánj neki jóéjszakát ennyi, avgy fel is hivhatod esetleg de ne napi többször. Húúú de utáltam mindig is ezt a taktikázós időszakot a kapcsolatokban, de sjanos muszáj, hogy ne menj a másik agyára. Azon meg hogy féltékeny vagy arra ha jól érzi magát, ezen csak te tudsz változtatni, ez a saját dilid ehhez neki smemi köze. Ezt magadban rendezd le.
2013. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!