Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kellene viselkedjek vele? Legyek kedves? Esetleg semleges? Vagy nézzem levegőnek? Tudom, hogy már nem lesz a mi kapcsolatunkból semmi, de elkerülni a találkozást nem tudom, ezért kérdezek. -Lent-

Figyelt kérdés

Nos az én történetem a következő:

Tavaly nyár végén összejöttem a barátnőmmel, akivel az idén nyár elején már a a kapcsolatunk kicsit megromlott..A munkahelyemen megismerkedtem az egyik munkatársammal, akkor még keveset beszéltünk, de nekem felkeltette az érdeklődésemet, már akkor is.. nekem a kapcsolatom egyre csak rosszabb lett, ezért közös megeggyezés alapján szakitottunk a barátnőmmel..

A munkatársammal egyre többet és többet beszéltünk, amikor találkoztunk, akkor puszi-ölelés volt, bucsunál is..

Néha tett pár olyan kijelentést, amiből arra következtettem, hogy ő akar valamit..

Munkahelyen is ha nem dolgoztunk együtt, akkor végig smseztünk egész nap, meg irta hogy velem jobb dolgozni, mert hogy hiányzok neki meg ilyenek..

Volt, hogy próbáltam elhivni valahova sétálni, beszélgetni, de nem jött össze.. akkor úgy gondoltam, hogy tényleg nem, de mostmár azt sem tudom, hogy elhidjem-e hogy akkor tényleg dolga volt..


Tényleg azt hittem, hogy lehet valami köztünk.. aztán most egy hete elment egy táborba.. a tábor ideje alatt is sokat sms-ezgettünk.

Amikor mult hétfőn hazajött, akkor is beszéltünk, minden a régi volt.. aztán este irt egy olyan SMSt, hogy mi a véleményem xy-ról..(egy srác, akit jól ismerek)

Hát ez engem rettentő szarul érintett... azthittem megáll a szivem... akkor még nem voltam biztos benne, hogy igaz az, amit gondolok.

De leirtam pár dolgot róla, és megkérdeztem, hogy miért? erre vissza irta, hogy a táborba közelebb kerültek egymáshoz, és a srác elhivta randira... ahová ő el is megy..


Ekkor kiborultam, és irtam neki egy "kisregényt", amelyben leirtam hogy én végig azthittem hogy lehet köztünk több, meg a félreérthető dolgok, amiket irt, meg hogy én is hivtam, miért nem jött el, meg stb..

A végén az jött ki, hogy mi csak barátok maradunk, de minden maradhat a régi, mert ő még mindig ugyan úgy meg ölel meg olyan fontos leszek neki meg stb...

Erre én visszairtam neki, hogy semmi sem tud olyan lenni mint régen, és ezzel befejeztem, nem irtam neki..


Aztán kedden ő irt rám, hogy mi van velem, meg hogy sokszor akart irni,de nem merte elküldeni meg stb..

A lényege az volt, hogy én hiányzok neki.. irtam hogy érdekes, erre ő irta, hogy amiért ottvan a másik srác, attól még én fontos vagyok...


Ezek után nem tudom hogyan kellene viselkedjek..én tényleg többet akartam tőle... de mást választott, mikor 3 hónapon keresztül minden nap velem SMS-ezgetett...

Most akkor hogy legyen? Holnap megint meló...

Legyek kedves vele? Vagy ne is beszéljek vele?

Tanácstalan vagyok.. segitsetek kérlek :(

17f


2013. okt. 2. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem foglalnád össze mondjuk 4-5 mondatban?
2013. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amig ezt leirtad, addig el is olvastad volna :(
2013. okt. 2. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem viselkedj vele úgy ahogy eddig, ha csak nem túl fájdalmas. A lány nem tett semmi rosszat, semmi félreérthetőt. Az a viselkedés amit leírsz teljesen átlagos jó barátok között. Nem igazán értem min vagy feláhobordva.
2013. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltak félreérthető kijelentései, amiből azt vettem le, hogy lehet több is.


Nem vagyok felháborodva, csak nem keresem a társaságát. Ez nagy baj?:S

2013. okt. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!